Dobry zubar v Bratislave

sinka

vrvra toto je inak taky prvy priznak toho, ze nieco nie je dobre, alebo reakcia na sladke nieco, u mna to zase bolo tak a teda ja a sladke to je laska na zivot a na smrt, sice som sa chvilu vyhybala aby ma zub nebolel, aj som vdaka tomu schudla :D ale teda to sa dlho vydrzat nedalo :D

vrvra

ahoj Laurosik
toto ale mnohí ešte podceňujeme, že nedočisťujeme, ja tiež som dlho hádzala nad tým rukou, ale teda keď mi začalo vadiť studené a teplé, tak som sa zbadala, že asi niečo nie je v poriadku, že by som čosi mala zmeniť

lorQa

Kamcika to je dobré, že tak rýchlo, že nemusíš čakať týždne alebo niekde do poradia, lebo niekde to aj tak chodí, že kto prv príde, tak prv aj ide.

Laurosik

patrisienka myslis, ze akoze som sa nestarala? Starala, len proste nejako som nedala niti, tym medzizubnym kefkam a asi to bol zasadny problem. Ale teraz uz mam komplet vybavenie :D

kamcika

Mariama no tak ono pri niektorých lekároch je to ťažko, to nevieš aký termín sa ti môže ujsť, ale ja napríklad u stomatologičky už viem, že cca za tri dni mám termín, tak v priemere som zakaždým dostala a viem si všetko podľa toho zariadiť.

patrisienka

Laurosik je to hlavne o tom pravidelne sa starat o zuby a potom aj toto docielis. Aspon teda ja som o tom presvedcena, ze je to takto dobre, ze tak sa to da docielit. Ze to prinesie vysledky :)

Laurosik

mariama je to neprijemne ked sa nieco take deje, ked medzi zubami je kaz. Raz som tak mala a teda som rada, ze uz viac som tomu celit nemusela. Ze mi to dr dala do poriadku.
V dnesnej dobe je velmi vzacne mat do dochodku vlastne zuby a teda chcela by som to dosiahnut :P

mariama254

For you - veva36
To si dobre urobila. Moja mamina ta chodi kazdy rok tak ku koncu, tak si to furt nechava a teda potom stresy aby sa jej nejaky ten termin vobec usiel, aby jej to urobili, takze za mna lepsie cim skor. Proste mat prehliadku nech vies ako na tom si. Mne sa minule nezdalo medzi zubami, ze akoby sa mi kaz robil, tak som sa objednala pre istotu.

veva36

no nie je to dobre podcenovat nejake tie bolesti, ja uz mam tento rok aj preventivku za sebou a vsetko v poriadku, cize ja mam srdce na mieste a nemusim sa stresovat nicim :D

Laurosik

tutri ked mnohokrat je to aj o tom, ze rodicia k comu vedu deti, aspon teda ked to tak sledujem okolo seba, tak potom si tie navyky vlastne nesieme so sebou do dospelosti.