Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry zubar v Bratislave

patrisienka

Dievcata tak ked vas zaujimaju tie moje korunky tak vam o tom napisem :) Korunky mi robila pani zubarka v Pearl Dental, tam som najskor absolvovala aj konzultaciu ohladne zubkov, aby mi vedela povedat, co bude potrebne urobit, co to bude obnasat a aj to ako dlho to vsetko bude trvat :) No nastastie kedze oni pouzivaju v ambulancii najnovsie moznosti, technologie, tak aj na korunky som necakala dlho, ale bolo to na pockanie :)

katarina22

Adellline toto by som aj ja rada počula, či dlho čakala, lebo čo viem, tak niekde sa aj niekoľko dní aj týždňov čaká a neviem ako človek funguje počas tej doby, kým musí čakať. Šak to čakanie musí byť jak čakanie na Godota, nie? :)

dia58dia

Nutne to nie je, ved si dospela, svojpravna tak hadam vies, co je potrebne, co nie. Aspon z tvojho pohladu. Tak u mojej zubarky taka ta prehliadka preventivna v tehotenstve vychadza 20€, ale samozrejme, ze co ambulancia, to moze byt kludne aj ina cena, aj vyssia ;)

alviana

veva36 tak to je úplne zbytočná otázka, pretože KAŽDÁ súkromná zubná ambulancia má SVOJ vlastný cenník.

veva36

dia este jedna vec mi napadla, mohla by si mi napisat ako asi sa pohybuje prehliadka u zubara v tehotenstve? ked by islo o sukromnu ambulanciu a nie o statnu? toto mi este napadlo, ze som sa zabudla opytat :)

adellline

..to je mile..preto je dobre dat si korunky robit zubarovi..ktory ma skusenosti..ktory vie jak to spravit aby to bolo dobre..kde ti korunky napokon robili?..cakala si na ne dlho?..to je nezvyk..ludia na ulici chodia bezne zamraceni z coho som nestastna ale tak kazdy sme iny ale niekedy staci jeden usmev aj od okoloiduceho cloveka na ulici a hned je den krajsi..

veva36

ale z tohto co si napisala, to evidentne akoze nutne alebo nevyhnutne nie je hej? je to teda na zvazeni zeny :)
aj si mala nejake problemy pocas tehotenstva? myslim so zubami, ked pises o tych vplyvoch?

dia58dia

Veva odporucaju zubari vacsinou trikrat za tehotenstvo, lenze tozvie kolko zien si da na tom zalezat aby tolkokrat isli. Napriklad ja som tak bola. Pretoze podla mna zmena hormonov moze mat obrovsky vplyv na zuby a radsej som ked ma ma zubarka pod kontrolou. Ze vcas by videla ak by nejake zmeny nastali :-)

patrisienka

Uz hotovo uplne, uz sa skerim stale tymi mojimi novymi peknymi zubami, ale sranda je, ze ozaj vyzeraju prirodzene, mala som z toho trochen obavy, ze ci predsa nejaky rozdiel tam nebude vidiet a ee :)
Kym som nemala zubky na poriadku tak som stale chodila zamracena, kazdy sa ma pytal, co som smutna a teraz zase uplny opak, teraz mam pocit, ze uz aj okoloiduci ludia, ktorych bezne na ulici stretnem, ze sa po mne pozeraju, ci som normalna, ze stale vysmiata :)

veva36

kolkokrat za rok ste chodili v tehotenstve na prehliadky? myslim k zubarke?
ako casto je to potrebne? alebo to zalezi od toho ako sa rozhodne zena?