Dobry zubar v Bratislave

prieskumnicka

-Laurosik- Tak najhorsie na tom je akurat tak, ze moze krvacat dasna, ale tak to nie je nejaky problem alebo nieco.
Lebo to sa zahoji a je to v poriadku. Hlavne aby zubny kamen na zuboch nebol.

Laurosik

ale neviem preco zo zaciatku nejako som to ignorovala alebo som mala strach z toho ako dentalna prebieha alebo co, sama proste neviem, ale teda som rada, ze som to raz skusila a teda ovela cistejsie si potom zuby citim aj ked si jazykom po nich prejdem.

gomanka

laurosik to nemáš len pocit, ale to vážne tak aj je, presne je to o tom proste, že vďaka pravidelnej návšteve dentálnej nebude mať ani kaz ani kameň takú šancu ;)

vrvra

ahoj sinka
no ale toto je fakt, že problém sa často ukáže najskôr pri niečom chladnom, teplom alebo sladkom, že keď niečo jeme a bolesti zubov to je problém, ktorý neprajem ozaj nikomu, lebo je to nepríjemné to človek niekedy aj spať nemôže kvôli tomu

Laurosik

ja sama citim, ze odkedy chodim aj na dentalnu pravidelne, tak nemam taky problem s kazmi a mam pocit, ze aj mam cistejsie, krajsie zuby, tak podla mna nieco na tom je, ma to ozaj vyznam.

kamcika

Tutri mala by to byť samozrejmosť aspoň teda u mňa už je, dentálna by mala byť tak ako preventívka súčasťou prevencie pred kazom, pred kameňom a takýmito.

sinka

teraz je to uz aj mne smiesne, ale nebolo mi vsetko jedno, ked to bolelo a bola som obmedzovana, musela som aj zut na jednej strane a davat si pozor furt, no na nic to proste bolo, preto som rada, ze som sa odhodlala najst si noveho zubara a dostala som sa do ruk Banasovej, pri ktorej je vidiet, ze chce pomoct, ze aj vysvetli a hned z cloveka taky ten strach opadne :)

tutri

*gomanka*
Podobne som sa pousmiala, keď som to videla...Ale bolesti zubov nie sú nič príjemné a teda aj nič dobré, takže treba s tým hneď ako to je možné niečo robiť...Neodkladať návštevu lekára, ale hneď sa dať vyšetriť a opraviť kazy...A po preventívke ja sa snažím už pravidelne sa hneď aj na dentálnu objednať...