Dobry zubar v Bratislave

kamcika

Áno to je, mne na dentálnej zakaždým aj povie, že čo a ako vyzerá, či vyzerajú nejaké nové kazy že vznikli a tak podobne, je to pre zubára lepšie robiť prehliadku po hygiene.

alzbetiena

*Laurosik* jasné, že nie je zadarmo, veď je to úkon, ktorý aj trvá a teda keď sa robí poriadne, tak to tiež dá zabrať a ten čo dentálnu robí musí mať skúsenosti, musí vedieť čo a ako. Ale dobré je chodiť na ňu pred prehliadkov. Lebo dentálna dokáže rôzne problémy odhaliť.

jaroslavica

ano to suhlasim ze to nevyzera dobre, ale aj na pocit, ked si prejdes proste jazykom po zuboch to nie je nic prijemne, ale cena prijemna aspon pre mna to nie je nejaky sok, by som povedala, ze aj viac moze stat :D

Laurosik

tutri za seba ti mozem povedat, ze sa mi to zda v pohode cena, dentalna nikde nie je zadarmo, co viem, takze nieco to stoji a ked vies, ze to niekde robia dobre, poriadne a vyhovuje ti ta zubarka tak preco nie :)

tutri

*jaroslavica*
Komplexná dentálna mňa v Pearl Dental vychádza 75€, čo je si myslím taká normálna cena a záleží v akom stave mám zuby, ale tak väčšinou do hodinky som vybavená...Je dobré chodiť na ňu tak raz za rok...Dnes veľa ľudí má problémy aj so zubným kameňom a nevyzerá to dobre na tých zuboch...

tutri

*kamcika*
Nezdá sa to, ale kameň je podľa mňa problémom na zuboch veľmi často a u mnohých ľudí...Ja som mala obdobie kedy som na dentálnu nechodila a dnes je to úplne moja bežná súčasť, že chodím...

kamcika

Tutri ja tiež, ale teda nie je to nejaké strašné po dentálnej, hlavne keď vidím, že dentálna mojím zubom prospieva. Že kameň na nich nemám ani povlak :)

gomanka

prieskumnicka najmä ja nemám rada keď si prejdem po zuboch a cítim povlak na nich, dnes už proste bez dentálnej ani jeden rok, to sa objednávam pravidelne aby som mala zuby jak chcem :)

tutri

*prieskumnicka*
To je ale normálne...Aj ja mám citlivejšie, tak jasné, že to sa na nich ukáže...Ale tak tie ďasná sa čo najskôr dajú dokopy...To jeden deň a je to úplne v pohodičke...