Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry zubar v Bratislave

katarina22

Čiže všetko záleží od toho u akého zubára by som toto riešila hej? Že nie všetci robia na počkanie, tak? Dobre to chápem?

Tomas12345

marioneta :

Pokial si liek na uzkost da dotyčný len prilezitostne tak sa nič nestane. Lepsie si dať liek než trpieť. Navyse nie každý dokáže sa sám popasovat so stresom bez pomoci liekov. A práve takýmto ludom su tie lieky na obcasne uzitie urcene.

marioneta

/Tomas12345/ podla mna sa tieto veci daju zvladnut aj bez tohto, len vela spravi aj to akeho zubara clovek ma ako pristupuje k pacientovi :)

patrisienka

Katarina kedysi to tak bolo, ze aj tyzden sa cakalo na vyhotovenie trvalych koruniek, ze ten tyzden by si nosila akoze docasnu korunku a potom by ti ju vymenili za trvalu.
Ale dnes nastastie uz to tak dlho u niektorych zubarov netrva, co som ja velmi rada, lebo neviem si predstavit tolko cakat :D Som dost nedockavec :D

katarina22

Už je aj taká možnosť, že korunky na počkanie? To som nevedela, myslela som, že sa čaká niekoľko dní minimálne, predsa kým korunky vyhotovia a jedno s druhým. Ale takto je to potom zrejme lepšie, čo?

samija

pre mna je dolezity pristup, kedze nezmasam zubarov, teda lepsie povedane mam z nich doslova panicky strach. som ten typ, ktoremu musi zubar povedat krok za krokom, co mu bude vlastne robit. nastastie som sa cez odporucania dostala k Pearl Dentalu, kde idu na mna po mojom :) nepoviem, ze nemavam este tie svoje pocity, no nie su uz take hrozne ako boli kedysi

Kamcita23

strakino a kam prosim ta chodis teraz. ja mam horzny problem s korunkami a nenasla som zubara, ktory by sa do mojho problemu chcel nejak pustat

strakino

petraska97022 - niekedy asi ani nejde o cas ale o kvalitu. ja som sa tiez riadil na zaciatku hlupostami az pokial som sa dostal tam, kde som teraz

petraska97022

katarina vraj vsetko zalezi od zubara - niekde cakas aj tyzden, aj viac, ale niekde nie, niekde ti to urobia uz aj na pockanie, len asi je lepsie sa vopred na to informovat, kde to ako robia aby si vedela uz na zaciatku :)