Dobry zubar v Bratislave

micheala254

je pravdou, že veľa ľudí práve zubné preventívne prehliadky zanedbáva...ja som z tých, čo si na tieto veci dávajú fest pozor, aby som ani raz nevynechala prehliadku, lebo keď som bola mladšia som si zažila nie malé problémy so zubami a už by som to zažiť teda nechcela...avšak môj muž je môj opak...ten už cez štyri roky nebol na preventívnej prehliadke a neviem mu vysvetliť, že aj tie prehliadky majú svoje opodstatnenie...

mironella

Da sa to zvladnut, ale vsetko zalezi od toho k akemu zubarovi pojdes, je to dost individualne. Niekto ma ceny priklad 15, 20 a podobne, co sa mi zdaju za preventivnu prehliadku dobre ceny u sukromneho lekara, zubara. Lenze potom su kliniky, kde si pytaju minimalne raz tolko a to sa mi uz nezda celkom v pohode

Zloba289

Potrebovala by som vediet, ze ako asi sa pohybuju ceny preventivnej prehliadky zubov, co sa tyka sukromnych lekarov, da sa to v pohode zvladnut? Myslim financne? :)

hildahil

Mojím problémom bol zlomený zub, ani som sa nenazdala a z celého zuba zostala len polovica, normálne zaskočená som z toho zostala. Áno, k zubárke Baňasovej do Perly Ružinova, tam som šla. Tiež som dlhšie hľadala zubára, kým som sa odhodlala ísť do tejto ambulancie, čo ti píšem. Ale ono to všetko má svoj dôvod si myslím. Podľa mňa je fajn, že hneď som u nej, keď mám problém, aspoň vidím ako mi vie pomôcť ho riešiť.

linduss84

Hilda necitala som vsetko, aky mas vlastne problem? Zacala si chodit k tej zubarke, co ti pisala? Kde prosim ta sidli a co je to za zubarku? Otcovi hladam zubnu ambulanciu uz vyse mesiaca, lebo jeho zubarka isla do dochodku, avsak neviem nejako najst nikoho, uz som obvolala, jeden ma plne stavy, druhy neviem co a furt sa to nabaluje a niet toho, kto by ho vysetril

Laurosik

to som rada, ze som ti pomohla aspon trosku. Dufam, ze budes dobre napredovat a ze sa to vsetko da do poriadku. Je dolezite mat zuby v poriadku, netrpiet bolestami a podobnymi problemami. Tazko sa potom dava dokopy nieco, co je dlhodobo nejako zanedbane. :-)

hildahil

Už som sa posunula. Prvá návšteva u novej zubárky je za mnou. Zatiaľ mám pocit, že je to fajn, že som urobila dobré rozhodnutie. Lekárka bola v pohode, fajn, milá, čo mi urobilo radosť a aspoň zo mňa to také prvotné nejaké napätie aj opadlo. :)

hildahil

Niekedy mám pocit, že som nádej stratila už úplne. Našla som si tú tvoju zubárku a volala som jej. Takže to sa stalo takým mojím svetielkom na konci tunela. Avšak ešte nemám návštevu za sebou, takže nemám odvahu nič hodnotiť, ale dúfam pevne, že konečne sa niekam posuniem, nech už len netápam zbytočne.

Laurosik

hilda tiez by som to nepovedala, keby som si tym nepresla, ono nie je ani tak umenie zohnat zubara, toho zozenies, ale zohnat dobreho zubara, to je tu uz vacsi problem :( Zacala som chodit k doktorke Banasovej, o ktorej som sa dozvedela tu od jednej kocky. Tiez som to nemala jednoduche s lekarmi, ale som rada, ze nakoniec som to takto vyriesila :) Moj nazor po mojej skusenosti je taky, ze netreba hlavne stracat nadej ;)

hildahil

Kam chodíš, ak by si mi mohla napísať? Po pravde kedysi by som povedala, že niečo takéto sa mi nemôže stať, že v živote nebudem mať takéto problémy. Najmä by som nepovedala, že v Bratislave budem mať problém zohnať dobrého zubára, no opak je pravdou ako teraz zisťujem :/