Dobry zubar v Bratislave

hildahil

Potrebujem radu. Mám problém so zlomeným zubom. Dnes ráno som raňajkovala a zrazu som bola bez polovice zuba. Tak som utekala hneď k môjmu zubárovi, ale ten povedal, že nemá čas teraz na to, že to bude riešiť keď bude mať menej ľudí a týmto ma odbil. Preto premýšľam či zájsť s tým na pohotovosť alebo čo?

7klaudiinka7

Laurosik myslím že nemáš vôbec začo je potrebné aby sme si pomáhali, najmä čo sa týka zdravia. Predsa len zdravie je to najpodstatnejšie a máme len jedno!!!
Vlagea áno? Tak tiež to riešiš? Super správa, už len aby sa to dalo všetko do poriadku a bolo dobre :)

Vlagea

Klaudinka

**ďakujem už sa všetko rieši :) bola som už v Perle Ružinova u zubárky sa ukázať, samozrejme predtým som jej volala že čo a ako, či by mala na mňa čas sa mi venovať a tak a dala mi termín čo ma potešilo myslela som že ozaj už všetci lekári ma otočia medzi dverami :)

Laurosik

snezienka :) jasne ze som riesila, ved uz som tam aj bola, to bola akoze celkom rychlovka co som bola prijemne prekvapena, ze nebol nejaky problem s tym ze by ma nevzala alebo nieco podobne :) este v piatok som si nasla na nu kontakt a volala som neboj sa...

snezienka2

Laurosik no jakos???
Riesila si si uz tu zubarku, nech to mas co najskor vsetko v poriadku?
Bolo by fajn ako som ti uz pisala keby si o sebe dala vediet dopredu a myslim ze sa to netyka len zubara, ale kazdy lekar to odceni :)

Laurosik

klaudinka snezienka :) nejaku dobu som tu nebola, ale som vdacna za vase rady. Skusim sa pozriet na zubarku ku ktorej klaudi chodis, myslim na internete ako ordinuje a podobne a by som k nej skusila buduci tyzden zajst ak by este oridinovala. Lebo u mojho som bola vcera a len co ma zbadali v cakarni tak mi povedali ze nemaju cas ze po novom roku nech sa ozvem :(

7klaudiinka7

Vlagea tak bolo by vhodné keby si jej zavolala ak teda chceš k nej ísť, že si nová a že čo vlastne potrebuješ, či máš aj nejaké problémy a podobne. Je to lepšie takto keď bude o tebe vedieť a dá ti termín ako by si sa tam objavila z ničoho nič :)

snezienka2

u kazdej zubarky je vhodne sa ozvat, ze by si chcela prejst, ze ci mas nejaky problem alebo ci len chces zmenit zubara, nech sa vie zariadit pripravit, ze bude mat noveho pacienta :)

Vlagea

Klaudinka

**ďakujem ti za info. Ako pozerám tak ambulanciu má v Ružinove, tak to by mi bodlo, keby ešte nemala problém ma vziať. Tu to mám tak všetko pokope aspoň doteraz som to tak mala :) To je jasné že kvôli lekárom cestovať zas domov to je na dlho. Ako je to u tejto zubárky? Treba sa dopredu nejako nahlásiť?

7klaudiinka7

Ahoj no viem nie je jednoduché zháňať mne sa práve podarilo v tej mestskej časti zohnať zubárku. Tie mesiace veru prejdú veľmi rýchlo a nájsť zubára nie je ani v BA sranda, ale tak netreba sa vzdávať. Mne sa teraz o zuby stará doktorka Baňasová, chvíľu som premýšľala, keď som sa presťahovala, že si nebudem lekárov riešiť tu, ale že budem chodiť k našim a tam si budem riešiť zdravie aj naďalej ale prišla som na to, že také jednoduché by to asi nebolo keby som každú chvíľu skrz niečo musela cestovať mimo BA.