Dobry zubar v Bratislave

gomanka

ale mala by som byť v tomto asi dôslednejšia predsa zdravie mám len jedno a keď sú tie zuby v tehu náchylnejšie alebo čosi také, tak nech sa to skôr podchytí a rieši ako neskôr a potom s bolesťami, lebo bolesti nenávidím :/

kamcika

Nič sa nejako nemusí stať, ale tak je to pre tvoje zdravie, pre tvoje zuby dobré, aby častejšie ti ich zubár skontroloval, to či si ich dáš či nie je na tebe.

gomanka

toto som celkom prekvapená, nevedela som, že v tehotenstve je to takto, že treba viac dbať na tie zuby aj ich častejšie sledovať, myslíte, že je to takto u každého zubára, že odporúča častejšie preventívne prehliadky?
Čo sa môže stať, ak by som ich neabsolvovala?

kamcika

Mne tak tiež moja zubárka v Perle Ružinova odporúčala, vraj je vhodné ten chrup, tie zuby počas tehotenstva viac sledovať ak by sa náhodou niečo udialo. Ja som to aj dodržala, lebo osobne radšej problémom so zubami predchádzam ako ich riešim. :D

adellline

..vacsinou co viem tak zubari odporucaju navstivit zubara..urobit preventivnu prehliadku trikrat za tehotenstvo..ked nahodou by aj nejaky problem vznikol aby sa vcas podchytil a zacal riesit.. :)

gomanka

ako to myslíš? Nie je to rovnako ako normálne, že preventívna prehliadka raz do roka? Je to potrebné častejšie alebo ako mám tomuto tvojmu komentu rozumieť?

helencita

Keď je žena tehotná, tak čo viem, tak u mojej zubárky 20€ preventívna prehliadka. Ale ani nejde tak o to, že aký je rozdiel v cene, ale akoby tehotná žena mala ísť na preventívnu, koľkokrát počas tehu. ;)

gomanka

koľko u zubárov tak normálne platíte? Za preventívnu prehliadku? Viete mi povedať, či sú nejaké rozdiely v cenách za preventívnu prehliadku normálne a keď je žena tehu?

patrisienka

Hildahil dakujem ti za ozrejmenie, co sa tyka tej ceny, to by mohlo byt celkom ok, ale asi sa tym ani trapit nejako nebudem ked sa to da riesit aj prostrednictvom docasnej korunky :)

linduss84

Treba si veru aj toto zvazit. Ja som otcovi tiez hladala zubara par mesiacov dozadu, nevedela som kde hladat a ako, na co si dat pozor a prisla som na to, ze da sa aj v Bratislave najst sukromny zubar, ktory nebude stat majland a dokaze dat cloveku odbornu starostlivost :)