Dobry zubar v Bratislave

Laurosik

hilda poviem ti, ze minuly rok som si prechadzala podobnymi problemami, chodila som k mojmu zubarovi vtedajsiemu castejsie ako na klavir, vzdy som odchadzala a s tym, ze snad uz bude dobre a vobec nie :( Zacala som patrat hladat, kde by ma kto vzal a zacal moj problem riesit, nechcela som najskor moc riesit sukromnych zubarov, ale bolo to potrebne. Teraz chodim k sukromnej zubarke a som rada, ze som sa na to odhodlala, aj ked mi to trvalo dlhsiu dobu :)

hildahil

Moreover za nezmysly? Neviem. Preto som sa normálne opýtala. O takýchto veciam moc informácií nemám a skúseností už duplom. Preto som si povedala, že radšej sa tu opýtam niekoho, kto o tom niečo vie aby som sa zbytočne nepopálila.
Áno evicita zatiaľ len štátnych. Už nemám trpezlivosť, najradšej by som si otvorila doma ústa a všetko si spravila sama :/

evicita

hildahil to je tak, ze nebudes skusat hladat...tak ziadneho zubara nenajdes...zatial si kontaktovala len statnych zubarov? alebo uz si sa skusila obratit aj na nejaku sukromnu ambulanciu? je mi jasne, ze najradsej by si to mala vyriesene co najskor lenze to tak bohuzial nejde, chce to cas a najma trpezlivost

moreover

Hildahil
Čo to píšeš za nezmysly ?? Prečo by ťa nejaký súkromný zubár nemal vziať ? Ja som vystriedala viacerých súkr. zubárov, kým som našla takého, s ktorým som spokojná a ku ktorému aj doteraz chodím. Nikdy sa mi nestalo, že by na mňa niekde "nemali čas" alebo mi nedali termín. Problém skôr je, nájsť skutočne dobrého zubára, ktorý ti zuby riadne spraví. Poradím ti len toľko, hľadaj si zubára, ktorý používa mikroskop (ktorý je nevyhnutný pri ošetrení mŕtvych zubov) - tí ostatní sú len amatéri a riskuješ, že ti zničia zuby. To ti hovorím z vlastnej skúsenosti.

hildahil

Kde sa dalo, kde som dostala tip. Lenže sa obávam, či to so súkromnými ambulanciami v konečnom výsledku nebude to isté ako so štátnymi, že mi povedia, že nemajú na mňa čas a podobné veci. Na takéto reči už nemám ani silu ani energiu ani nič zrejme. Najradšej by som zavolala do nejakej ambulancie a keby mi povedali, že ma hneď vezmú, ale tak to je asi len mojím zbožným prianím

evicita

zlomeny zub je problem, ale nie az taky aky mal moj otec, ten ked rozpraval tak pravidelne ruka pred ustami lebo sa za svoj chrup hanbil...Samozrejme dostat ho k jeho zubarke ani za svet, tak nakoniec sme sa dohodli tak, ze mu najdem novu zubarku a on si da zuby urobit...A uz je to pomaly aj rok co ma zuby nove :)

Vlagea

hildahil

**ale toto nie je sranda. Toto už začni riešiť. Kde si doposiaľ hľadala zubára, ktorý by sa ti na to pozrel? Možno by bolo na mieste zájsť na súkromnú ambulanciu tak ako som aj ja riešila, keď som mala problémy. Lebo takto sa ti to bude ďalej len odďaľovať a naťahovať zbytočne a jediný, kto trpí si ty.

hildahil

Nevyriešila som to nijako. Snažila som sa to riešiť, ale nepochodila som zatiaľ nikde. Takže som otvorená každej rade, lebo predsa len to budem musieť vyriešiť lebo furt zachádzam jazykom k tomu zlomenému zubu a nie je to bohvie čo :(

Vlagea

hildahil

**ako si na tom? ako stojíš s tvojím problémom? Vyriešila si ho už alebo ešte si len v štádiu riešenia? Zlomený zub nie je sranda ako celkovo problémy so zubami, môžeš mi veriť viem o čom hovorím a som rada, že konečne som našla niekoho kto má chuť mi pomôcť keď mám problém a neodbije ma ako napríklad aj teba tvoj zubár...