Dobry zubar v Bratislave

snezienka2

tak zalezi to od toho u akych zubarov budes hladat, pokial sa obratis na nejakych sukromnych, ze sukromne ambulancie, tak tam nejako by nemal byt problem aby ta vzali :) aj ked samozrejme vsetko zalezi od lekara.

Vlagea

Klaudinka

**ako sa volá tvoja terajšia zubárka? Rada by som si ju pozrela, že kde vlastne sa ti ju podarilo zohnať. Tak ja teraz chodím do Ružinova, takže rada by som tu aj zostala, ale aj zoženiem niekde inde zubára, tak nevadí, podstatné je aby som našla, lebo síce ide až za pár mesiacov ale už vidím ako sa to šuchne a zrazu budem bez lekára

7klaudiinka7

Ako sa mi to podarilo? nevzdávala som sa a pýtala som sa a nakoniec sa podarilo. Ja som najskôr sa zamerala len na istú časť Bratislavy aby som to mala pod nosom a potom som prišla na to, že zle k tomu pristupujem, tak som začala hľadať vrámci celej BA a vtedy som sa dostala k mojej terajšej zubárke.

Vlagea

Klaudinka

**lenže ako sa ti potom podarilo vôbec nájsť zubára? To viem, že väčšinou je problém keď sa niekto sem presťahuje že má problém všeobecne s lekármi....a ja budem asi o pár mesiacov na tom istom keďže môj zubár odchádza do dôchodku :S

7klaudiinka7

Laurosik nájsť takého zubára nie je ľahké, ja som to pociťovala tiež teraz, keď som sa presťahovala a menila všetkých lekárov. Je ťažké nájsť dobrého lekára, ktorý by bez problémov zobral. Ale netreba sa vzdávať a pôjde to. Tiež už som našla :)

Laurosik

snezienka lenze kde teraz najdem nejakeho zubara ktory ma bez problemov zoberie? ved oni tiez maju nejake stavy, ktore by mali splnat a myslim ze nik ma nevezme len tak ze ja si zmyslim, ci?

kamcika

Tak to ti verím, sranda to nie je keď máš problémy a lekár ti niečo takéto povie. Možno by bolo celkom na mieste keby si sa poobzerala po nejakej inej ambulancii, inom lekárovi, veď čo iné máš robiť, keď ti nevie alebo nechce pomôcť? máš sa naďalej len tak tomu prizerať?

snezienka2

tak baby lenze to by tak malo byt, ze lekar ti venuje cas a pomoze ti zbavit sa problemu, vyliecit ho a to ze sa nic nedeje ziadny uspech nesvedci o nicom inom len o tom aky je (ne)odbornik, takze ked je zbytocne tam chodit, tak by som ho vymenila, ved naco tam chodit, ked nic z toho

Laurosik

kamcika tak ty zijes v presvedceni v akom som aj ja zila. Ze zubar je clovek ktory by mal pomoct vyliecit, najma ked k nemu chodis poctivo pravidelne ako ti da terminy. No zial, ja som chodila ako som mala a aj tak problemy nevyriesil a ked uz pocujem z jeho ust ze neviem co s vami, tak je mi z toho na nic

kamcika

Ako je možné, že ti to nič nepomohlo, keď chodíš pravidelne k zubárovi? veď od zubára sa čaká, že príde na koreň veci a začne ho riešiť nie? teda aspoň ja som to vždy tak brala :)