Dobry zubar v Bratislave

5.5 elsa

ivobrick ja sa bolesti nebojím lebo žiadnu necítim mám veľmi dobrú zubárku s ktorou som maximálne spokojná nič si kupovať nemusím ona má všetko v ambulancii :) neviem prečo by ma niečo malo bolieť keď nemusí a áno viem že aj v lekárni sú tieto prostriedky ale nie som na to odkázaná zubárka vie čo robí

ivobrick

Najlepsi zubar je tvoja zubna kefka, pasta, medzizubna kefka a ustna voda. :D
Chod tam kde robia zuby najlepsie, nie kde su najmilsi, najkrasnejsi, najpokojnejsi.

Ak sa bojis bolesti, tak ti gratulujem ale tu najvacsiu pravdepodobne uz mas zasebou, kedze sa snazis vyhladat zubara az teraz ked je problem.

Ak ti ma len vrtat a blombovat kup si v lekarni lidokain (myslim ze bez receptu viac ako 4% nedostanes) a nastriekaj si to pred zakrokom na lice ku korenom zubov. Nebudes nic citit.

Ak ti ma robit korene tak aj tak citit uz nic nebudes.

5.5 elsa

anatoly neviem kde si na takého zubára či zubárku natrafil ja viem že čo si nezaplatím to nemám až má nízke ceny a nič ťa nebolí tak to ti potom gratulujem , čo ja očakávam od zubárky aby ma nič nebolelo a mala som poriadne zaplombovaný zub bez peňazí sa mi takú zubárku nepodarilo nájsť takže si priplatím a som maximálne spokojná :) .....

hajaska

no pani Banasova co ma mna na starosti tak je ozaj bozska :D som s nou spokojna konecne nemam panicky strach zo zubara a zuby mam na poriadku

5.5 elsa

radšej si priplatím a je to bezbolestne zasa nie som tam ubytovaná tá platba sa dá vydržať raz za čas :)

anatoly

ja chodim do Pearl Dental preto lebo je to tiez sukromna zubna ambulancia na vysokej urovni ale ceny nizsie ako Schill alebo Dr. Martin.. nehovoriac o tom ze pri vacsom zakroku ktory bude financne narocnejsi ma vzdy upozornili kolko to bude stat a vzdy sme sa vedeli dohodnut.. preto ocenujem tuto zubnu ambulanciu :)

Iveta Michael

ja888

súhlasím s tebou pretože ja mám presne rovnaký problém ako ty, sú ale dva druhy strachu:

buď má objektívne príčiny na základe toho že už si musel zniesť priveľa bolesti pri nejakých príp.zákrokoch ( ja som to veru zažila a mám z toho riadny blok v sebe hm )
alebo je to len akási fóbia už z pocitu že idem niekde kde ma to bude bolieť a pod.

v zásade tento strach u pacienta nedokáže nič iné upokojiť len samotný lekár - a na to by mal mať každý stomatológ predpoklady,čo v praxi ale nemá ale vždy sa ešte nájdu aj takí lekári ktorí vedia odstrániť ten ťažký psychologický blog u pacienta,treba veriť a pátrať :)

Iveta Michael

A propo

najlepší lekári sú podľa mňa Dr.Schill ale aj taký Dr. Martin lenže .. kedže sú privátni sú aj drahší, pozri cenník ..

no na druhej starne si nájdu vždy čas na pacienta a vždy pristupujú ku každému individuálne,nehovoriac aj to že majú perfektné vybavenie ktoré nie je až také nervy drásajúce :)

pravda, nedostatok peňazí tiež bolí,ale myslím že občas sa oplatí investovať radšej do takého lekára,držím palce!

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.