Dobry zubar v Bratislave

linduss84

Lichotinka lenze co viem, tak tie korunky vyzeraju tak povedala by som, ze najlepsie, ze clovek na pohlad nevie vobec odhadnut, ci je to tvoj prirodzeny zub alebo ci to mas korunku, myslim, ze to je dost velkou vyhodou takehoto typu koruniek ;)

adellline

..kolko to trva?..priblizne desat dni pracovnych plus minus..ale samozrejme je to riesene tak..ze pocas tej doby kym sa caka na vyhotovenie korunky tak ma provizornu korunku aby nebol spolocensky znevyhodneny:))..ta provizorna korunka vyzera dobre..nik na pohlad ani nezisti..ze to nie je zubok..ale da sa to riesit aj za kratsi cas..

lichotinka

emilie uz som o tomto pocula, avsak osobne nemam skusenosti so zirkonovymi korunkami, no svokor ich ma a ten dlho zvazoval ci vobec do nich ist, pretoze vraj ak clovek oblubuje cervene vino alebo caj a ze ich casto pije, tak, ze sa to velmi rychlo moze na tom zube odrazit ;)

hankova

emilie7892 záleží či to chceš mať urýchlene alebo nie. ja som na zuby čakala nejakú tu chviľku nakoľko sa to ževraj robí vo špeciálnych frézovacích centrách. ale cca do mesiaca max to musíš mať urobené.

emilie7892

Caute ja by som sa chcela as Vami poradit kto z Vas ma celozirkonovu stolicku? Kolko to cca trva a ko to vychadza financne?

linduss84

Hilda jasne rozumiem ti, zlomeny zub nie je ziadna sranda. A najma najhorsie je, ked sa objavi, ked to najmenej cakas. Kamoske sa podobny problem stal v den odletu na dovolenku, ta bola taka nestastna. Nejako v noci odlietali a jej sa pri ranajkach zlomil to bolo ako lietala, frkala aby nasla niekoho kto jej to urobi hned a zaraz. Ja budem musiet nieco vymysliet pre otca, nastastie momentalne nema nejake problemy, takze ma to nenahana, ale predsa len, keby teraz sa mu nieco stane, tak nema kam ist, respektive nema istotu, ze by ho niekde vysetrili

Abcd221

Ako vidím, môj príspevok bol vymazaný, a pritom v ňom nebolo nič urážlivé, tak neviem, v čom bol problém. Len som v ňom poukázala na určité skutočnosti, ktoré asi niekomu neboli vhod. Myslela som si, že nie je dovolené robiť na tomto fóre reklamu nejakému produktu alebo aj osobe, ale doktorka Baňasová má asi udelenú výnimku, pretože propagácia jej mena je viac ako očividná.