Dobry zubar v Bratislave

adellline

..celebrita..to ozaj nevies co s peniazmi?..ale tak kazdeho je to osobna vec..no osobne nemam peniaze na rozhadzovanie..a som rada, ze este jestvuju zubari..ktori su aj financne dostupni a taktiez velki odbornici..aspon sa nemusim zadlzit..

hildahil

Záleží, kde si to dáš robiť. Ale čo viem, tak o nejakých 50% viac to maximálne môže byť, viac nie, čo si zaplatíš. Takže myslím, že je to stále celkom ok. Ale keď ty nejako nemáš problém, že nie si v zahraničí alebo tak, že si mala obavu len z toho, že by si bola bez zubu, tak ty to podľa mňa nejako riešiť nemusíš :)

patrisienka

Dakujem vam, to som nevedela, toto co ste mi napisali, ze existuje aj nejaka korunka akoze docasne kym nebudem mat tie original spravene, to teda potom by som nemusela cele to nejako nahanat, som myslela, ze to by som bola uplne bez, to som si celkom nevedela predstavit preto som to chcela riesit skor :)

adellline

..ano na tu dobu sa dava pacientovi provizorna korunka..pri ktorej sa netreba obavat toho ze by mohla vypadnut..ty si chcela akoze to riesit skor ze do par dni z tohto dovodu?..ze si sa bala ze by si bola akoze celkovo bez zuba bez korunky?..

rastlinocka

neviem celkom akú máš predstavu o korunkách, respektíve o ich vzniku. Počas toho čakania na korunku, v priemere okolo tých desať dní ty nie si bez korunky. To sa nemusíš báť. Aspoň teda mám pocit, že z toho si mala tak trošku obavu, nie? Počas toho obdobia máš dočasnú korunku ;)

patrisienka

Ked sa korunky riesia skor akoze nechcem cakat az niekolko dni, tak je potrebne si nejako priplatit alebo nieco? Nemam vobec v tychto veciach prehlad, ze ako to chodi. A ak ano tak by som aj rada vedela, ze kolko predsa len nechcem byt bez niekolko dni

adellline

..pravdu mas..ale tiez neviem..ze ci to kazdy zubar robi..viem, ze ked som ja toto vybavovala a s mojou zubarkou, ku ktorej chodim do Perly Ruzinova sme sa o tom rozpravali..tak spominala, ze sa to da aj skor riesit pokial je to akoze nejake akutne..len ze treba to riesit povedat jej to..ze za aky cas by clovek potreboval tie korunky mat..

zubataskrata

Korunku vam urobia na pockanie na Schill Dental klinik. Normalne zbrusia zub, zoskenuju a to sa ani nerobi odtlacok. Potom vas poslu do cakarne, tam pockate takych 10 minut. Za ten cas vam pristroj Cerec vyrobi korunku na pockanie na zaklade zoskenovanych udajov v pocitaci. Zubar len vlozi do pristroja kusok keramiky a pristroj to tam vytvaruje, hotovo, po 10tich minutach vas volaju spät do ambulancie, korunka hotova, nalepi sa A JE TO. Na nerozoznanie od vlastneho zuba. Dalsia vec su uz ale financie... teda pokial nemate aspon 500 € v penazenke, tak sa ani len nepriblizte ku klinike Schill. Az moc drahe, ale toto robia kvalitne, sama mam take korunky, je to bez debaty co sa tyka koruniek najlepsie riesenie. Ale samozrejme nie pre kazdeho vzhladom na vysoke ceny.

micheala254

hej tak nejako to cca vychádza, ale vraj sa dá aj do pár dní...ak je to akože nejaké akútne...len neviem či to každý zubár vie vybaviť, že za pár dni aby si mala korunku alebo nie...ale počula som už o tom, že sa to dá...