Dobry zubar v Bratislave

adellline

..to je mile..preto je dobre dat si korunky robit zubarovi..ktory ma skusenosti..ktory vie jak to spravit aby to bolo dobre..kde ti korunky napokon robili?..cakala si na ne dlho?..to je nezvyk..ludia na ulici chodia bezne zamraceni z coho som nestastna ale tak kazdy sme iny ale niekedy staci jeden usmev aj od okoloiduceho cloveka na ulici a hned je den krajsi..

veva36

ale z tohto co si napisala, to evidentne akoze nutne alebo nevyhnutne nie je hej? je to teda na zvazeni zeny :)
aj si mala nejake problemy pocas tehotenstva? myslim so zubami, ked pises o tych vplyvoch?

dia58dia

Veva odporucaju zubari vacsinou trikrat za tehotenstvo, lenze tozvie kolko zien si da na tom zalezat aby tolkokrat isli. Napriklad ja som tak bola. Pretoze podla mna zmena hormonov moze mat obrovsky vplyv na zuby a radsej som ked ma ma zubarka pod kontrolou. Ze vcas by videla ak by nejake zmeny nastali :-)

patrisienka

Uz hotovo uplne, uz sa skerim stale tymi mojimi novymi peknymi zubami, ale sranda je, ze ozaj vyzeraju prirodzene, mala som z toho trochen obavy, ze ci predsa nejaky rozdiel tam nebude vidiet a ee :)
Kym som nemala zubky na poriadku tak som stale chodila zamracena, kazdy sa ma pytal, co som smutna a teraz zase uplny opak, teraz mam pocit, ze uz aj okoloiduci ludia, ktorych bezne na ulici stretnem, ze sa po mne pozeraju, ci som normalna, ze stale vysmiata :)

veva36

kolkokrat za rok ste chodili v tehotenstve na prehliadky? myslim k zubarke?
ako casto je to potrebne? alebo to zalezi od toho ako sa rozhodne zena?

adellline

..parada..to potom sa tesim s tebou aspon ja bezpochyb..takze uz mas na kompletu korunky urobene?..nemala si problem s nicim?..podstatne je to, ze uz to je vyriesene..ze uz to mas spravene a ze ty si z toho rada..ze ti to vyhovuje..

patrisienka

Ahojte neviem ci si na mna spominate, minuly rok som vam pisala lebo som chcela vediet kde by mi urobili korunky dobre a aby to netrvalo dlhu dobu, som rada, ze som sa obratila prave na vas tu lebo dnes uz mam na komplet vsetko spravene, mam taky chrup ako nikdy velmi sa z neho tesim :)

Katka21345

Ahoj, ja som tiež dlho hľadala dobrého zubára a potom mi kamarátka odporučila túto kliniku: www.dentalcare-rosa.sk
Majú výborný prístup a služby :) vrelo odporúčam :)

linduss84

Rastlinocka tak ja som nazoru, ze najvhodnejsie je dobry zubar za primeranu cenu, ale osobne je pre mna kvalita prace zubara velmi dolezita, predsa zuby mam len jedny a chcem mat dlho este svoje zuby aby som nemusela mat nejake korunky, protezu alebo co.

adellline

..podla mna sa nemusime nejako zbytocne stresovat..obavat..dolezite je absolvovat v tehotenstve prehliadky, ktore zubarka odporuca..a ja osobne neriesim preco tolkokrat..ma to svoje opodstatnenie a dam si radsej poradit..