Dobry zubar v Bratislave

katarina22

Jasné chápem. Skúsim si pozrieť tú ambulanciu, o ktorej samija písala, že ako to celé u nich chodí a by som sa informovala, uvidím, čo a ako. Predsa najvhodnejšie bude keď priamo si ja zavolám a popýtam sa. Lebo prirodzene toto nie je jediná vec, čo ma zaujíma, ale tiež aj cena ma bude zaujímať, akože nie preto, že by som sa na jej základe chcela rozhodovať, ale aby som mala predstavu :)

dia58dia

Tomas veru toto su veci, co si niektori ludia ani predstavit nevedia, ked sa s nimi nestretli. Ake je to mat obavy, len treba mat snahu s tym nieco robit :)

patrisienka

Dobre si to pochopila, je uz viacero zubarov, co robia na pockanie, ale stale nie vsetci, cize tieto veci je dobre si vopred zistit, aby si neocakavala, ze budes mat korunky na pockanie a pritom realita bude uplne ina chapes :)

katarina22

Čiže všetko záleží od toho u akého zubára by som toto riešila hej? Že nie všetci robia na počkanie, tak? Dobre to chápem?

Tomas12345

marioneta :

Pokial si liek na uzkost da dotyčný len prilezitostne tak sa nič nestane. Lepsie si dať liek než trpieť. Navyse nie každý dokáže sa sám popasovat so stresom bez pomoci liekov. A práve takýmto ludom su tie lieky na obcasne uzitie urcene.

marioneta

/Tomas12345/ podla mna sa tieto veci daju zvladnut aj bez tohto, len vela spravi aj to akeho zubara clovek ma ako pristupuje k pacientovi :)

patrisienka

Katarina kedysi to tak bolo, ze aj tyzden sa cakalo na vyhotovenie trvalych koruniek, ze ten tyzden by si nosila akoze docasnu korunku a potom by ti ju vymenili za trvalu.
Ale dnes nastastie uz to tak dlho u niektorych zubarov netrva, co som ja velmi rada, lebo neviem si predstavit tolko cakat :D Som dost nedockavec :D

katarina22

Už je aj taká možnosť, že korunky na počkanie? To som nevedela, myslela som, že sa čaká niekoľko dní minimálne, predsa kým korunky vyhotovia a jedno s druhým. Ale takto je to potom zrejme lepšie, čo?