Dobry zubar v Bratislave

katarina22

Marioneta musím ti dať v tomto za pravdu. Má to vplyv na človeka aj po zdravotnej aj po psychickej stránke.
Preto som rada, že aj mne sa to podarilo vyriešiť celkom rýchlo :)

marioneta

/katarina22/ myslim, ze by bolo chybou z tohto vycuvat, najma ked to dokaze cloveka uplne zmenit a najma zdvihnut sebavedomie :)

helencita

Presne tak dopredu sa informovať a tiež sa treba pripraviť na to, že ten proces koruniek niečo trvá, niekoľko dní, že je potrebná najskôr konzultácia a až potom sa to začne, je potrebné chodiť k zubárovi tak ako sa dohodne aby tá korunka bola ako má byť, aby sedela, aby aj farbou bola čo najbližšie realite :)

patrisienka

Ale len niektori, takze ak chces si dat korunky a chces aby to bolo na pockanie, tak je dobre sa na to vopred zubara opytat, informovat sa. Aby zbytocne si necakala na nieco, co ti nebude vediet poskytnut ;)

katarina22

Už som bola, nie nie, neboj sa, nemala by som odvahu vycúvať z toho, keď už konečne som sa niekam posunula. Tie korunky sú vec, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá, ale tak myslím, že to by bolo dôležité pre každého, keby mal problémy, no nie? :)

dia58dia

Uz ked mas termin uz je dobre, uz ked sa k zuabrovi dostanes, uz si na dobrej ceste zacat problemy riesit, len aby si sa dostavila, aby si nevycuvala z toho :) Lebo moj sused je taky, bol hrdina, ze pojde k zubarke, ze zacne pravidelne chodit, objednal sa a napokon nesiel, az na druhy krat, lebo sa ho nejako strach zmocnil :/

patrisienka

To je super sprava :) To je fajn, ze si pokrocila, ze takto si si zistila jak to chodi a informacie, so zubami ked su problemy, ked chces nieco zmenit tak je potrebne riesit to hned ;)

katarina22

Našla som si, aj som volala pani zubárke Baňasovej, že teda čo a ako, aké mám možnosti a podobne. Ako to u nich chodí s tými korunkami a všetky tieto veci, povedala mi nejaké info po telefóne, ale dala mi aj termín, tak som rada, že aspoň nejaký posun, uvidíme, keď tam zájdem, že čo a ako bude :)