Dobry zubar v Bratislave

Domka24

Ako vidím nie som sama, čo sa s týmto stretla...čo si týmito vecami prešla...zziara to je na nervy, najmä ak sa nejaký vážnejší problém objaví...ešte keď niekto, že chodí len na preventívky, tak okej budiš, ale keď príde nejaká bolesť zubov alebo niečo, tak to už je o inom...

zziara

simona dochádzať spät domov kvôli zubárovi to nie je bohviečo, raz som si zažila, že som mala bolesti a musela som ísť k našim a k zubárovi mimo BA a vtedy som si povedala, že nikdy viac proste :) potom síce nasledovali týždne hľadania kto ma v hlavnom meste vezme, ku komu budem môcť chodiť, ale stálo to za to, chodím teď do Pearl Dental a fajn, síce je to súkromná ambulancia, ale je to v poho celkom aj čo sa cien týka :)

dia58dia

Domka, musim ti dat v tomto pripade za pravdu. Je tazke najst, ale oplati sa v dnesnej dobe pozerat skor po sukromnych, mne sa to tiez osvedcilo.

marioneta

/Domka24/ je to patalia, ale nastastie su aj sukromni lekari, ktori nemaju problem, teda ako ktori ;) ze ta vezmu a este aj na cas, ja aj z tohto dovodu som ozaj rada, ze som presla od statneho k sukromnej, je to zmena v mnohych veciach ;)

Domka24

Simona to je na nervy tak dochádzať...ešte kým nie sú problémy tak sa to relatívne dá...ale ak sa objavia nejaké problémy tak to je na nič neustále dochádzať, cestovať...z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že v BA je ťažké nájsť dobrého štátneho zubára...to je ozaj patália...

simona64

Ja som najprv roky dochadzala domov do ZA kvoli zubarovi, az ma to omrzelo a najprv som bola u Dr. Martina, ale dost drahi, ale dobri. Potom som vyskusala stranky na hladanie zubara www.topdoktor.sk a lekar online a nakoniec som skoncila v 1. dentalnom centre. Tam je ten pomer kvality a ceny dobry, maju viac pobociek v BA.

dia58dia

Veva, ale to si neni sama, ktora to netusila. Tiez som nevedela, kym na mna neprislo. Kym neprislo tehu a kym som nezasla na preventivku k pani Banasovej kam bezne chodim. Ona ma oboznamila s tym ako to v tehotenstve chodi, ako je to s prehliadkami, ake su podstatne a ze je dobre ich absolvovat. Je pravdou, ze vela zien to zanedbava, ale tak ja som nechcela byt jedna z tych :)

vejkaa

Helencita ano, napriklad ja ked som bola v puberte, tak som na zuby vobec nemyslela. Nestarala som sa o seba, o ne, vobec som nemyslela na to, ze ptoom niekedy budem musiet znasat za to dosledky, no doslo to aj na mna :/

veva36

ale baby ja som netusila zo zaciatku, ze ako je to v tehotenstve s takymito vecami, nevedela som, ze mozu vzniknut problemy so zubami ovela skor ako mimo tehu, ze tie hormony aj toto ovplyvnuju, ze si musim davat vacsi problem, vsetko som sa dozvedela az casom, ale nastastie som si to vzala k srdcu :)

marioneta

/veva36/ tak by to malo byt ale stale, akoze nie len ze v tehotenstve, ale aj mimo neho je proste dobre chodit pravidelne na prehliadky a ak sa vyskytne nejaky problem, tak si ho treba dat do poriadku co najskor :)