Dobry zubar v Bratislave

patrisienka

Katarina treba treba. Moj pohlad je na toto rovnaky, avsak niektore zeny to maju inak. Vobec to neriesia, neuvedomuju si tieto veci. Takze realita je mnohokrat fakt ina, ze malo zien chodi tak akoby mali :/

helencita

Dia tak to áno, ale myslím, že každému an tom záleží kto prichádza denne do kontaktu s ľudmi. Že sa musíš stretávať, rozprávať a neviem čo všetko.

katarina22

Veva áno, keďže hormóny majú vplyv aj na zuby a rovnako aj na ďasná.
Preto je treba chodiť k zubárovi vo väčšej miere počas tehotenstva aspoň na preventívne prehliadky :)

veva36

ja len dufam, ze tieto veci ja budem riesit az za niekolko rokov, som rada, ze este sa ma to netyka, ze momentalne mam zuby v pohode :) ze nemam problemy :) len je pravda, ze teraz v tehu som si uvedomila, ze je ozaj podstatne pravidelne chodit na prehliadky aby sa pripadne problemy podchytili vcas!

dia58dia

Helencita myslim, ze dost zalezi aj to aku robi clovek pracu. Ze comu sa venuje, ci je nejako chrup, pekne zuby ci su podstatne aj pre tu pracu alebo co.
Chapes.

helencita

Podľa mňa je to super, že sa to dá na počkanie. Lebo čo sa týka zubov, tak ja som rada, keď veci viem vyriešiť hneď, čo najrýchlejšie. A keď ide o niečo takéto ako sú korunky tak to duplom. Ale tak niekomu nevadí si aj počkať, je to rôzne :)

adellline

..helencita cize ale ak tomu dobre rozumiem z tvojej skusenosti teda tie peniaze su na mieste..ze nech by to stalo kolkokolvek tak to ma zmysel ked neni treba cakat, ze sa to robi na pockanie ano?..

marioneta

/katarina22/ verim ti verim, je aj dobre to, ze sa to da vyriesit na pockanie, ze to nie je na dlhe lakte ako to bolo kedysi ;)

helencita

Či je tam nejaký rozdiel to ti nepoviem, ja som si zisťovala len to, že ako ma to vyjde v takomto prípade, takže nemala som šancu si to porovnať, ale tak ani to neriešim, podstatné pre mňa napríklad je to, že to bude rýchlo :)

adellline

..helencita len potom asi je to aj drahsie, ked sa robia na pockanie nie?..tam sa za to aj nieco priplaca?..ked sa necaka niekolko dni?..ci to mi nevies povedat?