Wobenzym - skúsenosti

BJ_2

Faith Healer, dobre bludy, ten prvy clanok.

Traviace procesy v zaludku sa obidu gastro-rezistentnou vrstvou, rovnako ako to robia tabletky s laktobacilami. Ale to by si ten autor clanku, mal najprv zistit. Dalej, wobenzym obsahuje aj traviaci enzym bromelin. Rastlinne enzymi su odolne proti kyselinam, nez zivocisne, ktore vylucuje pankreas. A tie sa nerozlozia na aminokyseliny.

Dalsia vec, este aj ked jes bromelin napriklad spolu s ananasom, ovocie sa stravi tak rychlo a vyluci sa na neho minimum stiav, ze vacsina prejde do creva.

Ale to by trebalo pouzit mozog. A zistit si, naco sa dava gastro-rezistentna vrstva na tabletky, ze?

Takze cela ta cast rozkladu na aminokyseliny, je tam neopravnene, v tom kydani a ociernovani toho clanku.

A dalsia vec, tie nazory, ze sa nic nevstrebe, to nema podlozene nicim. To je jeho skepticizmus, nic ine. Lebo sa mu wobenzym nepaci. Ale utoci tym celkovo na enzymoterapiu.

Cely ten prvy clanok je teda brak. Ty si mu samozrejme uveril, a tak tu teraz mudrujes v kazdej teme o enzymoch.

Faith Healer

Martinka...ešte raz a asi nie posledný :
invivomagazin.sk

a ešte aj toto by Ti pomohlo:
invivomagazin.sk

ľudí čo veria na hovadiny typu MMS napr. lebo nemajú šajnu o čom je lekárska !VEDA! tak tu vypisujú chujoviny ako toto...MMS, no čítaj!!!!!!! :
invivomagazin.sk

Marcenzo

Wobenzym mi odporučil primár - ortopéd pri minuloročnom úraze. Kde všetký tipy a triky všeobecných či praktických lekárov zlihali, pomohol wobenzym.
Užíval som ho približne dva týždne. Zaplatil som 45€ za asi 300 tabliet. Drahý ale účinný.
Po už ale 10 dňoch som mal problémy s črevami a musel som chodiť často na záchod. Približne týžden po doužívaní wobenzymu sa mi stolica vrátila do normálu.

Ak som správne pochopil tak v príbalovom letáku sa písalo, že na základe enzýmom urychluje vnútorné hojenie.
Mnou vypozorovanou zaujimavosťou je, že tento liek dokáže človeka nabudiť, čiže z ničoho nič podzdvihne náladu, no další deň jú môže riadne pokaziť.

Faith Healer

na to nám slúžia tzv. kvalitatívne a kvantitatívne analýzy, aby sme vedeli čoho je koľko v čom, neverím že za ten čas nikto neurobil rozbor jedného gramu špenátu a železnej rudy :-)

BJ_2

Faith healer. Dam ti otazku. Kolko doktorov, odbornikov a vedcov, sa mylilo, ze spenat ma vyrazne viac zeleza, nez ostatne zeleniny?

Defcon

Je tu dost ludi, ktori si myslia, ze si kupia naslepo wobenzym a ten im vylieci vsetko..... lebo lentilky.
Ale uz som tu od niekoho cital, ze si vyliecil zapal mocoveho mechura cukrikmi tic-tac. Takze nakoniec ten wobenzym je uveritelnejsia rozpravka. Jeden jediny dokaz dokazu jeho privrzenci opakovat do zblbnutia s presvedcenim, ze 1000x opakovana hlupost sa stava pravdou. A ten dokaz je , ze wobenzym uz pomohol milionom ludi. Ved internet je plny toho, rovnako ako je plny tvrdeni, ze zem je plocha, ovladaju ju jastery a svet je len matrix.
Pritom z dokazov o prospesnosti ci ucinnosti je vlastna skusenost povazovana za najslabsi dokaz oproti inym dokazom

radinus022

hirta keď sú ľudia, čo si myslia, že raz si liek dajú a už majú tým pádom vyhraté, ale to tak nefunguje, ale na to asi každý musí prísť sám ;)