Wobenzym - skúsenosti

mirakarim

Defcon, ešte raz a pokojne, zase si nepodložil svoje tvrdenie nijakým článkom, zas ten isty odkaz na vysokú školu, to je síce pekné že žalúdok má epitel, ale ten nemá vstebávaciu schopnsť bohužial, /alebo má len veľmi malú a to len keď je človek dehydrovaný/. Dať odkaz na google je ľahké to vie každé malé decko. Ja sa ťa nepýtam na google ale na KONKRÉTNY ČLÁNOK - KONKRÉTNY dôkaz kde sa píše že žalúdok vstrebáva vodu.

To ako keby som ja tvrdila že Zem je trojuholníkového tvaru a miesto aby som ti to podložila článkom. Napíšem ti daj si to do google a pozri si to a predtým ešte dám nejaký odkaz a hrala by som sa na to že to tu neviem vložiť.

"epitel tenkého čreva má funkciu kryciu aj resorbčnú, epitel žalúdka má okrem krycej aj sekrečnú funkciu..."

nič sa ale nestalo, keď sa mýliš kľudne to priznaj nikto ťa nebude obviňovať, veď mýliť sa je ľudské, načo hráš vševedka a vykrúcaš sa tu ako taký had...

myslím si ale že každý kto zavítal na túto diskusiu už si názor urobil, takže ďalej pokračovať je už asi zbytočné

Defcon

Kua, zas len ten odkaz.... takze daj do strycka googla “epitel v zaludku” a treti ci stvrty odkaz . Tak to mas rozpisane

mirakarim

Defcon, no tvoj názor že žalúdok vstrebáva vodu si zatiaľ ničím nepodložil, a ani nemôžeš, lebo taký zdroj neexistuje a ty to dobre vieš, ten link čo si sem dal je len odkaz na vysokú školu. Všetko čo robíš je to, že keď nevieš podložiť svoj argument relevantným zdrojom tak tu prskáš jedovaté sliny na všetkých čo s tebou chcú viesť diskusiu.

Defcon

Hugabird a mirakarim, pravdepodobne jedna osoba, je mi luto vzdelavacej kvality vasej skoly, ale ja s tym nic nenarobim. Ani vas nebudem doucovat.
Takze este raz . Zaludok ma jednovrstvovy cylindricky epitel s resorpcnou schopnostou a teda dokaze a vie stravit vodu..... ak mate doplnujuce otazky, obratte sa s doverou na svojho ucitela, tym ja nie som.
Ste sa pekne zhodili, ale to je tu bezne, ze sa 12 rocne deti usiluju zaposobit a potom dopadnu ako vy. Doporucujem odist zo zdravotnictva a ist pracovat radsej manualne.

Defcon

histologie.lf3.cuni.cz
.... karlova univerzita ti bude stacit ????
Zaludok nema epitel ? Aaaaaa. A ako nazves teda ten resorpcny jednovrstvovy cylindricky epitel ?

mirakarim

vlastne trochu sa opravím, slabá ale to je veľmi slabá absorpcia vody v žalúdku existuje ale to musí byť telo veľmi dehydrované. Ale tu sa nebavíme o jedení wobenzymu keď je človek dehydrovaný. Ináč podľa mňa wobenzym sú tiež len drahé lentilky.

mirakarim

defcon, pravdepodobne si si pomýlil žalúdok s tenkým črevom, žiadala som ťa o nejaký zdroj ako žalúdok vstrebáva vodu ale neuviedol si tu žiadny. Asi si taký ani nenašiel a ani si nemohol nájsť, lebo nič také neexistuje tak ako už napísal hugabird. Resorpčná schopnosť epitelu existuje ale v tenkom čreve, nič také v žalúdku nie je. Ak mi sem dáš zdroj kľudne aj v AJ tak si frajer.

lantalia

Defcon keby si ty miesto citania si vyskusal lieky na vlastnej kozi, tak by si hovoril nieco ine. Je uplne nieco ine iba citat a ine skusit.
Ale ako citam, tak ty mas neustale len svoju pravdu :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.