Wobenzym - skúsenosti

Defcon

BJ, ENZYMY sa pise.
A my sme ti zas vysvetlili, ze jest ich nalacno nema vyznam, lebo ta tabletka sa tak ci tak dostane do creva spolu s potravou, kedze po dvoch hodinach postu je potrava stale len v zaludku.....
Navyse enzymy z pankreasu sa tiez dostavaju do creva. Telo zisti automaticky, ze v creve je nadbytok pankreatickych enzymov a utlmi ich produkciu. Wobenzym je nadmieru prospesny len pharma firme. Ta ma pekny zisk. Ozaj, a pise sa ENZYMY, fakt .

BJ_2

Faith Healer - ten clanok od lekarov ma nulovu vypovednu hodnotu. Uz som ho raz znegoval. Ze tam napisali kopu nezmyslov. Ty v podstate veris na take veci, ako jasnovidectvo tela, teda ze telo vie, ze tam ma tabletku wobenzymu a dokonca vie, co je vnutri (presne ake mnozstvo enzymov), lebo potom nevyluci vlastne. Nieco ako gastrorezistentna vrstva na wobenzyme, ti nic nehovori. Ze vraj "zlenivie" pankreas. To je blud uz som ti to vysvetlil. Ked si das pankreaticke enzymi bez tej vrstvy do zaludka, znehodnotia sa, lebo travenie im skodi. Takze ani vtedy nezlenivie, ale je to neucinne. A ked su potiahnute tou vrstvou, dostanu sa az do creva, ale pri wobenzyme ich mas jest nalacno, aby sa vstrebali.

Ak by som teda mal niekoho aspirovat na "kolosalnu kravinu", tak si to ty sam.

hedviga1884

martinka absolutne to neries, ja som sa tomu tiez cudovala, ale tak kazdy mame zrejme svoju pravdu a aj tak sa budeme kazdy riadit tym co povazujeme za vhodne, podstatne ;)

Faith Healer

Verím Martinka, že Ty by si si aj zápal ľadviny aj rakovinu liečila Wobenzymom, tak ako to tu niekto písal...na stredné problémy stredný počet tabletiek a na veľké problémy veľký počet tabletiek Wobenzymu...ako sem môže niekto napísať KOLOSáLNU KRAVINU???

Faith Healer

samozrejme, lebo ak dostanem na chorobu lieky a k tomu si dám pár Wobenzýmov, tak budem tvrdiť že ma vyliečil WOB ??? Takí ste tu tí, čo tvrdia..."ale mne to pomohlo" :-)

martinka090

Keby si s nim mal osobnu skusenost a napises ju tak OK. Lenze ty tu skusenost nemas a furt sa tu odvolavas len na nejaky clanok.
Ja skusenost mam a na zaklade toho som sa vyjadrila a poviem ti, ze pre mna je podstatne to, ze som FIT! ;)

Faith Healer

prečítaj si ten článok od doktorov a uvidíš že celý Wobenzym je hovadina ako 4you ! :-), naozaj predražené lentilky. A prestaňte tu vychvaľovať nejaké enzýmy, ktorých si zdravý pankreas vytvorí habadej...len ste všetci "VY TU NE LO VA NÍ"...
no jasné...ozaj totálny všeliek, na nejaké priblblé mykózy a dokonca "zápaly" močových ciest"...také smiešne historky vám neuverí ani bosorka!

Faith Healer

jasné...otrava s ATB...ty kokso a koľko si toho zhltol? A koľkým ľuďom leží Wobenzym v žalúdku Lucie??? Nuž toľkým, koľkí ju hltajú :-)
Ja by som si to nedal ani náhodou... Neverte všetkému čo je napísané v letáku, a hlavne tým, čo tvrdia že na určité problémy je treba malé množstvá, na horšie veci stredné dávky a na najhoršie choroby veľké dávky enzýmov!!! /ktoré si naše telo vyrába v dostatočnom množstve, až na prípady, ktoré súvisia trebárs s CA pankreasu, vtedy asi naozaj nemá dosť síl na to, aby vyrábal čo a koľko treba/

radinus022

SPT je slabý? Na základe čoho toto tvrdíš?
Ja mám s ním skúsenosť a nemôžem nič zlé povedať, pretože mi pomohol a to pri závažných problémoch :/
Ale tak tvoj níázor ti neberiem, len s ním nesúhlasím :)