Wobenzym - skúsenosti

Lucie

Je zajímavé, kolika lidem leží tento preparát v žaludku. Na internetu často čtu různé negativní zkušenosti a určité procento z nich je určitě pravdivých, nicméně když to porovnám se zkušenostmi lidí, když se bavíme osobně, tak je to často úplně o něčem jiné. Já na wobenzym také nedám dopustit a užívám jej již několik let. Výrazně mi pomohl např. s léčbou mykóz a zánětů močových cest. Ale věřím, že každý má svou cestu a na každého může platit něco jiného. Důležité si je také uvědomit, že celá řada potíží je psychosomatických a pokud člověk neřeší nemoci a zdravotní potíže celostně, tak nad nemocí jen tak nevyhraje, ať užívá sebelepší preparáty.

Defcon

Dolezite je zmerat si vitamin d a hltat vitamin c v davkach cez pol kila denne. Tiez wobenzym a tu serepeptazu zapijat mojou ggggggwwwww evo3 vodou.
Ozaj , kde je marosko ?

lantalia

Marcenzo cena je jedna vec, je pravda, ze to neni najlacnejsia zalezitost, ale ked clovek sa chce z problemov dostat a chce byt co najskor vo forme, fit, tak to ozelie :)

martinka090

Faith Healer jedna vec je nejaky clanok a nieco ine je vlastna skusenost.
Keby som si liek Wobenzym nevyskusala na vlastnej kozi, tak mozno by som verila takymto clankom, ale kedze mam skusenost a uzivam ho uz nejaku dobu, ze nie len par tyzdnov, ale pomaly tri roky, tak tomu neverim. Pomohol mi pri vela problemoch a to je pre mna podstatne ;)

Faith Healer

a ešte vieš veľké H o tom ako funguje telo...pankreas nevylučuje enzými iba tak ledabolo...o signalizácii preňho kedy tak má spraviť vieš tiež velký kulový, takže telo nimi vôbec neplytvá...
KUrWA naštuduj si aspoň nejaké prvácke skriptá na medicíne, aby si nebol taký hlúpy...a potom môžeš ísť do pri s nejakým MUDr. Oravským...by ťa spláchol ako H v záchode...nie nadarmo doktori študujú 6 rokov...si myslíš že preto aby H vedeli????...sa spamätaj!

Faith Healer

BJ...Ty si úplný dement...tak chceš spochybňovať to čo písal lekár a určite to nebol čerstvo vyštudovaný medik, a chceš sem pretláčať svoje divné vízie o aminokyselinách a enzýmoch???
A máme dalšie slovíčko, ktoré musíme opraviti: mechanizmi sa na konci píše s ypsilonom!!!
/Běž do řiti ty hňupéé!/

BJ_2

Faith Healer, ak telo na niecom funguje najviac so vsetkych bielkovin, tak su to prave enzymY. Myslis si, ze je vazne tak sproste, ze ked taku cennu vec vyluci v pankrease (vyroba enzymov je neskutocne narocna, su to velmi komplexne zhluky aminokyselin), telo nimi neplytva. Ked sa vylucia na potravu, tak nieje sproste, aby tam v creve tie nevyuzije nechalo. Vstrebe ich. Ma na to mechanizmi. Je to logicke, ze sa o to bude snazit. Telo vstreba dvoma sposobmi, pasivne a aktivne. A prave bolo by nezmysel, keby sa u tak cennej latky, nesnazilo o aktivny transport, a vyplytvalo by ich a vylucilo v stolici. Tak skus sa najprv trochu zamysliet, co je logicke, ci sa budu vstrebavat alebo nebudu. Jasne, ze telo sa bude snazit o vstrebanie enzymov, ako len moze.