Wobenzym - skúsenosti

Faith Healer

prečítaj si ten článok od doktorov a uvidíš že celý Wobenzym je hovadina ako 4you ! :-), naozaj predražené lentilky. A prestaňte tu vychvaľovať nejaké enzýmy, ktorých si zdravý pankreas vytvorí habadej...len ste všetci "VY TU NE LO VA NÍ"...
no jasné...ozaj totálny všeliek, na nejaké priblblé mykózy a dokonca "zápaly" močových ciest"...také smiešne historky vám neuverí ani bosorka!

Faith Healer

jasné...otrava s ATB...ty kokso a koľko si toho zhltol? A koľkým ľuďom leží Wobenzym v žalúdku Lucie??? Nuž toľkým, koľkí ju hltajú :-)
Ja by som si to nedal ani náhodou... Neverte všetkému čo je napísané v letáku, a hlavne tým, čo tvrdia že na určité problémy je treba malé množstvá, na horšie veci stredné dávky a na najhoršie choroby veľké dávky enzýmov!!! /ktoré si naše telo vyrába v dostatočnom množstve, až na prípady, ktoré súvisia trebárs s CA pankreasu, vtedy asi naozaj nemá dosť síl na to, aby vyrábal čo a koľko treba/

radinus022

SPT je slabý? Na základe čoho toto tvrdíš?
Ja mám s ním skúsenosť a nemôžem nič zlé povedať, pretože mi pomohol a to pri závažných problémoch :/
Ale tak tvoj níázor ti neberiem, len s ním nesúhlasím :)

Lucie

Je zajímavé, kolika lidem leží tento preparát v žaludku. Na internetu často čtu různé negativní zkušenosti a určité procento z nich je určitě pravdivých, nicméně když to porovnám se zkušenostmi lidí, když se bavíme osobně, tak je to často úplně o něčem jiné. Já na wobenzym také nedám dopustit a užívám jej již několik let. Výrazně mi pomohl např. s léčbou mykóz a zánětů močových cest. Ale věřím, že každý má svou cestu a na každého může platit něco jiného. Důležité si je také uvědomit, že celá řada potíží je psychosomatických a pokud člověk neřeší nemoci a zdravotní potíže celostně, tak nad nemocí jen tak nevyhraje, ať užívá sebelepší preparáty.

Defcon

Dolezite je zmerat si vitamin d a hltat vitamin c v davkach cez pol kila denne. Tiez wobenzym a tu serepeptazu zapijat mojou ggggggwwwww evo3 vodou.
Ozaj , kde je marosko ?

lantalia

Marcenzo cena je jedna vec, je pravda, ze to neni najlacnejsia zalezitost, ale ked clovek sa chce z problemov dostat a chce byt co najskor vo forme, fit, tak to ozelie :)