Wobenzym - skúsenosti

Defcon

Nic ti nehovori resorpcna schopnost epitelu ? Na tvoju dalsiu otazku, ze kde sa v zaludku nachadza epitel, mozem odpovedat len tolko, ze mi je luto poklesu vzdelavacej kvality tvojej skoly.

hugabird

Defcon, študujem medicínu, som v poslednom ročníku a o tvojom vstrebavani vody cez žalúdok som v živote nepočul a vsadím sa o čo chceš že ani samotný Hippocrates :D keď mi povieš ktorá ATP-azova pumpa/ bunka sliznice zaludka alebo hocijaký iný mechanizmus vstrebe tu vodu tak ti pogratulujem - nešir tvoje ,,pravdy,, keď o danej téme nic nevies prosím ta.

Defcon

Aj ja zasnem, ze o enzymovej terapii pise kdejaky troll, ktory na siesty den nadchy zozral tabletku enzymov a odvtedy si mysli a presviedca ostatnych o pozitivach enzymov bez toho, aby si precital aspon jeden vedecky clanok o nich....
osobna skusenost je vo vedeckych kruhoch povazovana za najnizsi level dokazov. Ale na takychto forach je osobna skusenost podporena zamestnanim robotnika v kovosrote prip sicky v odevnej fabrike , nieco ako dokaz nad dokazy.....

hedviga1884

akoze ked citam niektore komentare, tak zasnem a najma najviac ma prekvapuje to, ze o enzymoch pisu ludia, co ani nemaju s nimi skusenosti osobne ;)

mirakarim

Defcon, a prosím ťa môžeš mi sem dať link na nejaký článok /najlepšie vedecký/ kde sa to tak uvádza, lebo keď čítam články tak tam sa píše že voda sa prevažne vstrebáva v tenkom čreve cca 90% a cca 10% v hrubom. ďakujem

Defcon

Ano. Voda sa vstrebava hlavne cez zaludocnu stenu, ale aj v tenkom creve a zbytok v hrubom creve....kolko sa vstrebava cez zaludocnu stenu zalezi na tom ci ste pili nalacno, co ste zjedli....

Faith Healer

a ešte niečo...enzýmy sa nemajú čo vstrebávať a jesť pred jedlom, to je somarina jak mraky...enzýmy majú byť v čreve spolu s potravou aby ju rozkladali a trávili...ale váš superEnzymWobenzym musí byť vstrebaný v krvi aby účinkoval...už len pre toto je to kolosálna kravina.
A Ty mi povieš že píšem a doktori píšu kolosálne kraviny...tie píšeš TY!

Defcon

BJ, voda sa vstrebava v zaludku hlavne. Potom aj v tenkom aj v hrubom creve. Takze ak si das trochu vody, tak ta sa vtrebe uz v zaludku.
A ak by si aj vypil viac vody, tak ta prejde dalej, ale nerozpustene latky, napr wobenzym zostava v zaludku. Zaludok nefunguje tak, ze ma zoznam rychlych priepustok na ktorom by figuroval tvoj wobenzym.
Predpokladam, ze wobenzym funguje trosku inak ako to firma inzeruje. A to z maleho dovodu a to je zachovanie tajomstva pred konkurenciou. Firma nema preco prezradzat svoje knowhow. ( tu predpokladam, ze wobenzym naozaj funguje)

Faith Healer

Defcon, prosím Ťa...kašli nato, : "pánom a bláznom sa nedá oponovať" vravel môj dedo.
BJ_2 je ešte lepší jak Dr. House, a to najmenej o dve triedy!!
Hxxxxk má na všetko hned odpoveď. A tie jeho povymýšľané pseudoargumenty hovoria za všetko. Ešte nech aj on začne GGW liečivú vodu propagovať a už to bude kompletné :-) /sa divím že to ešte nerobí?/