Wobenzym - skúsenosti

lantalia

Jean mimo navykov. No zle navyky su velmi silna vec. Ti poviem, ze niekedy az nechapem kolko zlozvykov mame. Ja sa snazim postupne s nimi bojovat, len nie je to zakazdym jednoduche :-/

perla

Zlatusa je toho ozaj velmi vela a najma je to problem, ktory je dost zavazny, ze vie v zivot cloveka sposobit vela problemov, v mnohych veciach to vie obmedzit, ked sa to vcas nezacne liecit!

zlatusa

Lantalia, čo čítam aj tu a čo pozorujem aj vo svojom okolí, tak je čoraz viacej ľudí, čo má problémy so žilami. Je to strašné koľko tých problémov je.
Len podstatné je aby sme sa pred nimi neschovávali, lebo to môže len všetko zbytočne ešte skomplikovať.

lantalia

Hirta minuly tyzden som bola za kamaratkou, operovali ju kvoli krcovym zilam a konecne ju domov pustili, tak som jej zaniesla enzymy nech uziva, samozrejme ale po konzultacii so svojim doktorom :) Tak dufam, ze jej to prospeje :)
Martinka je to pravda, ze chceme byt hned fit, lenze to nie je take easy :/

martinka090

Zlatusa toto budes darmo hovorit niekomu kto ma problemy a potom sa z nich dostane. To clovek sa hned citi lepsie a ma chut skusat co to da :/

hirta

zlatusa jo po nejakom úraze, zlomenine, prípadne aj operácii treba ísť na to opatrne, postupne zaťažovať napríklad aj tú nohu, chybu robia mnohí, že hneď si myslia, že môžu všetko, môžu lyžovať napríklad a potom sa čudujú, keď to bolí, všetko potrebuje čas ;)

zlatusa

AntohnyG a to by si človek povedal, že šak sa to samé zahojí, že nemá prečo byť nejaký problém a pozri. Problém sa môže objaviť a ani sa nenazdáme. Je to proste tak, treba sa mať na pozore a snažiť sa urobiť maximum aby dobre bolo ;) Hlavne potom do bežného života sa treba zaradiť postupne, že nie do toho vhupnúť ;)