Wobenzym - skúsenosti

namorníčka

Ja mám s wobenzymom super skúsenosť, v stave totálneho zúfalstva mi ako jediný odporúčaný liek konečne zabral a zbavil ma stále sa vracajúcej mykozy.. sú to enzýmy, zaberá to aj na hodne veľa iných vecí, aj napr. tlmí opuchy. absolútne odporúčam, tie peniaze rozhodne stoja za to. brala som ho mesiac. čekni si to na webe ešte :)

enzymka

profizym a sukl nemaju nic spolocne, kedze sa nejedna o liek, ale len o vyzivovy doplnok, takze sukl, co je statny ustav na kontrolu lieciv s tym nic nema spolocne, takze vazne pani, co mate zarucene informacie - simcamimca, mate zle informacie. kludne berte zivocisne enzymy plne bakterii a virov v podobe wobeznymu, co je navyse liek, dopujte sa liekmi aj preventivne a zarabajte si uz vopred na tazke choroby v buducnosti.... naozaj rozumne

safara

ja poznam wobenzym z osobnej skusenosti pri trhani zuba
nemohla som si dovolit mat opuchnutu "hubu"... ludia v mojom okoli mali dost zle skusenosti a ja? - uplne v pohode
trhanie zubu nie je nic prijemnem, ale bolo fajn sa dat rychlo dokopy :)

Kaťuš92

Ja beriem Wobenzym už takmer rok kvôli oslabenej imunite a chlamýdiám a som spokojná. Mne nedávno sama lekárnička ponúkala Profizyn, ale našťastie som sa nedala nahovoriť!
Inak poznám jednu slečnu vysokoškoláčku,ktorej v Brne nejaký profesor odporučil Wobenzym pri lymfóme, ktorý bol diagnostikovaný hneď v začiatku a nie je agresívny a užíva ho bez chemo a radioterapie.

simcamimca

Ahojte, mne tiez enzymi pomohli, len ludia bacha na profizym. To je teda cele zle, fakt. Brala som ho vyse mesiaca a potom som sa na nete docitala ze ho v Cechach stahovali z predaja, nemali potvrdene studie a bol to podvod. Este sa tym zaoberal aj cesky sukl. No mala som dost a najlepsie bolo ked mi to potvrdila lekarnicka. Zbytocne vyhodene peniazee...

Stana123

Ja som skusala enzymi od viacerych vyrobcov a najviac sa mi osvedcil wobenzym. Brala som ho pri extrakciach zubov mudrosti. Bez enzymov to bolo zleee, opuchnuta 2 tyzdne, zapalene bolave diasno, 10 dni PN. S enzymami som si PNku brat nemusela, bolelo to, no po vikende som uz mohla ist do prace. A co sa mi ozaj neosvedcilo to je Profizym. Nejaka ceska napodobenina, bez potvrdenych studii. Mali okolo seba rozruch, zacal to riesit aj cesky ustav na kontrolu lieciv a museli to stahovat z predaja.

RNG

Wobenzyme je stary(45 rokov) slaby a velmi drahy. Na precistenie tela je dnes na trhu hromada enzymov az 15 krat tak silnych a za zlomok ceny. Dokladne precistenie tela trva casto dlhe mesiace, najma ked sa chce clovekl vyhnut prinavrateniu rakovin, ktore sa vyvijaju v zamorenom tele.

Millinka36

Ahoj, ja som s wobenzymom velmi spokojna, najskor mi vyliecil opakujuce sa mykozy, s cim som mala problem asi 4 roky a ked som sa docitala ze to funguje aj na zapaly, brala som ho zaroven s antibiotikami ked som mala zapalene priedusky. Antibiotika zabrali hned, a poviem ti, ze som odvtedy nebola chora.

llek

Lulu, to ze sa objavil tvojej mame opuch ruky nesuvisi s Wobenzymom, teda ze ho neuziva, ale ze sa vyvinul lymfedem po operacii pazuchy a zrejam aj oziareni. Lymfedem nevyznikne hned, vyvija sa postupne. U niekoho len minimalne u nhiekoho viac. Ludia veria ze Wobenzym je na to ucinny, ale v skutocnosti moc nie. Dolezite je s rukou cvicit, nepretazovat ju a respektovat tie opatrenia, ktore jej po operacii odporucili

Lulu12345

Podľa toho načo ho chceš užívať.Ja som ho osobne ešte neužívala, ale užívala ho moja mama po operácii zhubného nádoru prsníka a jazvy sa jej krásne a rýchlo zahojili a nemala ani opuchnuté ruky, akonáhle však prestala W. užívať opuch sa vrátil.