Wobenzym - skúsenosti

hedviga1884

martinka absolutne to neries, ja som sa tomu tiez cudovala, ale tak kazdy mame zrejme svoju pravdu a aj tak sa budeme kazdy riadit tym co povazujeme za vhodne, podstatne ;)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

martinka090

Keby si s nim mal osobnu skusenost a napises ju tak OK. Lenze ty tu skusenost nemas a furt sa tu odvolavas len na nejaky clanok.
Ja skusenost mam a na zaklade toho som sa vyjadrila a poviem ti, ze pre mna je podstatne to, ze som FIT! ;)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

radinus022

SPT je slabý? Na základe čoho toto tvrdíš?
Ja mám s ním skúsenosť a nemôžem nič zlé povedať, pretože mi pomohol a to pri závažných problémoch :/
Ale tak tvoj níázor ti neberiem, len s ním nesúhlasím :)

Lucie

Je zajímavé, kolika lidem leží tento preparát v žaludku. Na internetu často čtu různé negativní zkušenosti a určité procento z nich je určitě pravdivých, nicméně když to porovnám se zkušenostmi lidí, když se bavíme osobně, tak je to často úplně o něčem jiné. Já na wobenzym také nedám dopustit a užívám jej již několik let. Výrazně mi pomohl např. s léčbou mykóz a zánětů močových cest. Ale věřím, že každý má svou cestu a na každého může platit něco jiného. Důležité si je také uvědomit, že celá řada potíží je psychosomatických a pokud člověk neřeší nemoci a zdravotní potíže celostně, tak nad nemocí jen tak nevyhraje, ať užívá sebelepší preparáty.

Defcon

Dolezite je zmerat si vitamin d a hltat vitamin c v davkach cez pol kila denne. Tiez wobenzym a tu serepeptazu zapijat mojou ggggggwwwww evo3 vodou.
Ozaj , kde je marosko ?