Wobenzym - skúsenosti

lantalia

Zlatusa toto suhlasim, preto si myslim, ze kazdy potrebuje podporit imunitu, v niektorych pripadoch je az jej liecba potrebna. No hlavne netreba tvrdohlavo si trvat na tom, ze moje telo si so vsetkym same poradi bez mojej pomoci :/

perla

Enzymy na imunitu su super, najma v tejto podobe, tiez mam s nimi skusenost a podla mna vedia pomoct pri mnohych problemoch, len dolezite je pravidelne ich uzivat!

Wobenzym

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti - iherb.co Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

Wobenzym

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti - -odkaz odstránený- Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

zlatusa

Danielka toto veru tak býva, keď je oslabená imunita, že stačí, že niekto má len nádchu alebo ho len niečo obchádza a na človeka sa to môže veľmi rýchlo nalepiť :/

danielka216

leona na imunitu ho uzivam aj ja a uz cca dva roky. Podla mna je to fajn. Pretoze odkedy ho beriem, co som si ho nasadila, tak moj zdravotny stav sa zlepsil a najma uz nebyvam chora, aj ked vedla mna niekto kychne alebo zakasle. Predtym ma to hned draplo, teraz sa uz toho bat nemusim ;)

Leona312

Wobenzym v rodině bereme pravidelně a nejlepší úspěch měl u manžela po operaci menisku a na imunitu v období chřipek v podstatě celou zimu. Doporučuji!

Faith Healer

Defcon?!!!! :-)
aj tak Ti tu nikto neuverí :-)
Jednoducho Wobenzym kraľuje slovenskej laickej verejnosti, čo sa zdravia týka...
že som to ja nekúpil mojej mamke s "CA ovária" ...chuderka.