Wobenzym - skúsenosti

Faith Healer

9hajma0...tak na tento Tvoj príspevok Ti môže iba dať link na jedného velikána a jeho výrok!: Tu to máš!: /myslím si, že toho pána nikto nebude považovať za nejakého blbca!/
www.lovcisarlatanov.sk
A až by si nesúhlasil s doktorom Rudnayom, tak tu preukáž nejaké vyššie vzdelanie!

9hajma0

clovek predsa vie ako sa citi, ci sa citi lepsie, ci ma alebo nema tolko problemov ako mal predtym, nie? aspon teda ja si tieto veci viem na sebe odsledovat a ked viem, ze nieco mi robi dobre, ze mi to prospieva, tak preco by som to menila alebo cosi, ale beriem, ze kazdy mame svoj nazor :)

Faith Healer

No máte šťastie, že sa nedá to posilnenie merať! Inak by ste videli to "posilnenie" imunity po Vašich peniaze z vrecka ťahajúcich somarinách typu Wobenzym:-))
Môžeš si prečítať ten článok? By som naozaj rád vedel Tvoj názor Citruška. A najlepšie, keby si bola doktorka, a vysvetlila nám účinky nejakých tráviacich enzýmov na získanú imunitu! :-))
dopice.sk

citruska

faith healer ty mas s cim skusenost, co sa tyka posilnenia imunity?
najma teraz pocas tohto obdobia ktorym sme si od minuleho roka prechadzali a si este prechadzame tak dobra imunita je zaklad nemyslis?

James Pozic

Hypotéky - pôžičky: Finančná podpora v dobe koronaviru
Úvery - hypotéky - pôžičky:
Pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov, rakúske opatrovateľky, podnikatelia, nové podniky ...
Platí pre osoby s trvalým pobytom v SR!
Úrokové sadzby upravené smerom nadol s cieľom uľahčiť splácanie každý mesiac.
Kontakt: bisnessnova@gmail.com

Faith Healer

"No musime si budovat imunitu, nemozeme to zanedbavat :)"
tak na to je Wobenzym najlepšia vec na svete, na akú ste mohli naďabiť!!!! :-)))
je to ozaj skvelý imunomodulátor...ale ba! Je to ešte lepší "imunorobič"! :-)))))
/jak tie čúzy v rybičke:" prílif...nato nemá vplyv Mesiac, to je blbosť si myslím..." :-))))/ Animoterapia/rybička..."must see" :-)))/

Julka266

Oliverblack idu ti trhat osmicky? To nie je veru nic prijemne, ale tak je fakt, ze toto ti pomoze a skor sa zotavis, hlavne po tom treba aj oddychovat, nepresilovat sa, lebo je to zasah nielen pre chrup, ale pre cely organizmus.

perla

Oliverblack po trhani je to fajn, aj proti bolesti posobi a tiez sa to skor bude hojit a odpuchne ti to, to je moc fajn, to ti pomoze. Len aj sa potom setri ;)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.