Wobenzym - skúsenosti

lilinida

....si to mal aj nejako vazne, ked si si tu ruku narazil? Aj nieco zlomene? Lebo teda kopa urazov tento rok aj v mojom okoli a nie je sranda ked si s tym ma poradit same telo.

TimOteJ

Mnohí tu spomenuli imunitu, áno v Róm je wobenzym dobrý. Posilní sa s ním imunita ja som ho konkrétne bral minuly rok o takomto čas. Ale osobne mi najviac zápasová keď som si narazil ruku. Doktor mi vtedy odporúčal nájsť niečo čo má v sebe enzýmy.

lilinida

..hajma podobne to mam. Kedysi ma vela veci trapilo, vela toho na mna bolo tych problemov, chora som bola kazdu chvilu doma, esteze teraz uz ani neviem co je to problem s chripkou, zapalom a podobne :D

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

9hajma0

clovek predsa vie ako sa citi, ci sa citi lepsie, ci ma alebo nema tolko problemov ako mal predtym, nie? aspon teda ja si tieto veci viem na sebe odsledovat a ked viem, ze nieco mi robi dobre, ze mi to prospieva, tak preco by som to menila alebo cosi, ale beriem, ze kazdy mame svoj nazor :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

citruska

faith healer ty mas s cim skusenost, co sa tyka posilnenia imunity?
najma teraz pocas tohto obdobia ktorym sme si od minuleho roka prechadzali a si este prechadzame tak dobra imunita je zaklad nemyslis?

James Pozic

Hypotéky - pôžičky: Finančná podpora v dobe koronaviru
Úvery - hypotéky - pôžičky:
Pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov, rakúske opatrovateľky, podnikatelia, nové podniky ...
Platí pre osoby s trvalým pobytom v SR!
Úrokové sadzby upravené smerom nadol s cieľom uľahčiť splácanie každý mesiac.
Kontakt: bisnessnova@gmail.com