Wobenzym - skúsenosti

Defcon

Hugabird a mirakarim, pravdepodobne jedna osoba, je mi luto vzdelavacej kvality vasej skoly, ale ja s tym nic nenarobim. Ani vas nebudem doucovat.
Takze este raz . Zaludok ma jednovrstvovy cylindricky epitel s resorpcnou schopnostou a teda dokaze a vie stravit vodu..... ak mate doplnujuce otazky, obratte sa s doverou na svojho ucitela, tym ja nie som.
Ste sa pekne zhodili, ale to je tu bezne, ze sa 12 rocne deti usiluju zaposobit a potom dopadnu ako vy. Doporucujem odist zo zdravotnictva a ist pracovat radsej manualne.

Defcon

histologie.lf3.cuni.cz
.... karlova univerzita ti bude stacit ????
Zaludok nema epitel ? Aaaaaa. A ako nazves teda ten resorpcny jednovrstvovy cylindricky epitel ?

mirakarim

vlastne trochu sa opravím, slabá ale to je veľmi slabá absorpcia vody v žalúdku existuje ale to musí byť telo veľmi dehydrované. Ale tu sa nebavíme o jedení wobenzymu keď je človek dehydrovaný. Ináč podľa mňa wobenzym sú tiež len drahé lentilky.

mirakarim

defcon, pravdepodobne si si pomýlil žalúdok s tenkým črevom, žiadala som ťa o nejaký zdroj ako žalúdok vstrebáva vodu ale neuviedol si tu žiadny. Asi si taký ani nenašiel a ani si nemohol nájsť, lebo nič také neexistuje tak ako už napísal hugabird. Resorpčná schopnosť epitelu existuje ale v tenkom čreve, nič také v žalúdku nie je. Ak mi sem dáš zdroj kľudne aj v AJ tak si frajer.

lantalia

Defcon keby si ty miesto citania si vyskusal lieky na vlastnej kozi, tak by si hovoril nieco ine. Je uplne nieco ine iba citat a ine skusit.
Ale ako citam, tak ty mas neustale len svoju pravdu :)

bacz

Ste všetci úplne rovnakí, aj ty BJ 2, ktorý nad ktorého, nastavte si zrkadlo, na tieto šabo-myšie vojny sa nedá pozerať, nie to ešte čítať.

BJ_2

Faith healer, zase si sa totalne strapnil.

Cize, ked si das caj, macerat alebo nejaky vyluh, tak tam mas tiez kopec latok rozpustenych, ktore sa len vstrebu.

Hadaj, co sa stane,ked si das ananasovu stavu. Hura... ano do criev sa ti dostane takmer nic (susina v 3dcl stave je naprosto velkosti malej kocky), ale kopa vitaminov, mineralov a ENZYMU brolemin, a cudaj sa svete, ako je ananasova stava (hlavne kvoli tomu enzymu) lieciva, ako dava dokopy crevo, zabija parazity, a podobne. Tak mi nehovor, ze to nefunguje.

Pises kolosalne nezmysly, zeby si telo nevedelo rady s enzymami, ked sa dostanu do creva nalacno. A vo wobenzime mas aj rastlinne, ked si pozries, ale tie pankreaticke funguju tiez.

BJ_2

Bohuzial nejde mi odoslat prispevok, toto forum zacalo blokovat niektore slova, a nenapise ktore sa mu nepaci v dlhom prispevku. Mne sa to nechce prehladavat.
Len som chcel napisat, ze s tou tabletkou nemas pravdu a viem to dokazat vyplachom zaludka, ktory si viem urobit aj sam. Defcon.