Wobenzym - skúsenosti

slivca

trochu sa stracam, keby nemal nejake ucinky, vysledky, tak by to asi nebol liek, nie? julka to nezanedbam to pojdem, kedysi som sa lekarom uplne vyhybala, ale uz som pochopila, ze pokial mam problemy, tak sa tomu proste nevyhnem

Julka266

Slivca za seba mozem povedat, ze na enzymoch nie je nic zle, prave naopak. Ja ti ich odporucam, mne pomohli a pri nejednej strasti :( To aby si isla k dr to uplne kvitujem a podporujem, ale myslim ze pokial si nasadis tento liek tak si dozaista neuskodis;)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

slivca

snejty uz mam termin, len kedze to bolo s lekarmi posledne mesiace take kadejake, tak maju trochu dlhsiu cakaciu dobu a dovtedy by som chcela nejako zakrocit, nech necakam len tak necinne :) Faith Healer co tymto myslis? je na nich daco zle alebo jak?

OlgaP

Užívala som ho po operácii. Keďže je proti zápalom tak sa dá využiť aj pri zápale močových ciest napríklad. Vždy je lepšie poradiť sa v lekárni.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

snejty

Pri problemoch s imunitou treba ist k imunologovi. Ak testy potvrdia problem, dostanes liecbu. Ak nie, kup si hlivu a rakytnik. To je super na podporu imunity.

slivca

hirta ty aj mas konkretne s wobenzymom skusenost pri budovani imunity? ta moja je na bode mrazu uz nejaky ten cas, na mne sa odrazi kazda zmena pocasia a uplne ma to odstavi, som schopna prespat cely den :(

hirta

zlatusa podľa mňa to je istota, ale každý podľa seba ako uznáme za najvhodnejšie, no nie? keď mu to proste vyhovuje tak budiš, ja by som sa na to nedala, ja len zo slovenských eshopov, ale to iné veci, určite nie lieky :)

zlatusa

Pwood prečo objednávaš takéto veci zo zahraničných stránok? Nie je istejšie akože nakupovať normálne v lekárni u nás? Aspoň teda ja si tak myslím, že je to lepšie.
Zároveň sa vieš aj s magistrou v lekárni poradiť o tom, čo si ideš kupovať, že spoznáš aj niekoho iný názor. Nie je to lepšie?