Wobenzym - skúsenosti

snejty

Pri problemoch s imunitou treba ist k imunologovi. Ak testy potvrdia problem, dostanes liecbu. Ak nie, kup si hlivu a rakytnik. To je super na podporu imunity.

slivca

hirta ty aj mas konkretne s wobenzymom skusenost pri budovani imunity? ta moja je na bode mrazu uz nejaky ten cas, na mne sa odrazi kazda zmena pocasia a uplne ma to odstavi, som schopna prespat cely den :(

hirta

zlatusa podľa mňa to je istota, ale každý podľa seba ako uznáme za najvhodnejšie, no nie? keď mu to proste vyhovuje tak budiš, ja by som sa na to nedala, ja len zo slovenských eshopov, ale to iné veci, určite nie lieky :)

zlatusa

Pwood prečo objednávaš takéto veci zo zahraničných stránok? Nie je istejšie akože nakupovať normálne v lekárni u nás? Aspoň teda ja si tak myslím, že je to lepšie.
Zároveň sa vieš aj s magistrou v lekárni poradiť o tom, čo si ideš kupovať, že spoznáš aj niekoho iný názor. Nie je to lepšie?

lantalia

Jean mimo navykov. No zle navyky su velmi silna vec. Ti poviem, ze niekedy az nechapem kolko zlozvykov mame. Ja sa snazim postupne s nimi bojovat, len nie je to zakazdym jednoduche :-/

perla

Zlatusa je toho ozaj velmi vela a najma je to problem, ktory je dost zavazny, ze vie v zivot cloveka sposobit vela problemov, v mnohych veciach to vie obmedzit, ked sa to vcas nezacne liecit!

zlatusa

Lantalia, čo čítam aj tu a čo pozorujem aj vo svojom okolí, tak je čoraz viacej ľudí, čo má problémy so žilami. Je to strašné koľko tých problémov je.
Len podstatné je aby sme sa pred nimi neschovávali, lebo to môže len všetko zbytočne ešte skomplikovať.

lantalia

Hirta minuly tyzden som bola za kamaratkou, operovali ju kvoli krcovym zilam a konecne ju domov pustili, tak som jej zaniesla enzymy nech uziva, samozrejme ale po konzultacii so svojim doktorom :) Tak dufam, ze jej to prospeje :)
Martinka je to pravda, ze chceme byt hned fit, lenze to nie je take easy :/

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.

Najčítanejšie články