Wobenzym - skúsenosti

Defcon

A najlepsie je ked tito hltaci wobenzymu prehlasuju, ze ho beru dlhodobo, lebo to treba a kolko veci s nim vyliecili.... pritom vobec neberu do uvahy, ze tieto veci im vznikli pocas suplementacie wobenzymom. -))))

hirta

hedviga lenže rozprávať o prevencii niekomu, kto problémy nemá je úplne zbytočné, viem ako to bolo aj so mnou, že som to úplne ignorovala neriešila, že šak načo keď mi nič neni a potom keď prišli problémy potom som sa zbadala

hedviga1884

podla mna clovek sa zbada az ked ma zdravotne problemy, mali by sme mysliet mnohokrat aj na prevenciu pred problemami, lebo myslim, ze je jednoduchsie im predist jak ich liecit ;)

BJ_2

bacz vyprosujem si, aby si ma porovnaval s defconom, niesme rovnaki. Mam pravo branit sa, ked pisu nezmysly, zavadzaju a davaju linky na clanky, ktore prezentuju nezmysly. A tvrdia, ze enzymaterpia nefunguje, ked ludia maju ocividne ine skusenosti.
Proste co napise nejake zmagoreny lekar, to je pre nich biblia. Ale hlavne ze este aj lekari sa pru o to, co funguje a o co nie. Cize, proste ako sa im to paci, aby to bolo, take linky si najdu a potom to prezentuju ako pravdu. Proti tomu treba zakrocit.

Napriklad proti vyrokom, ze kvoli uzivaniu wobeznymu lenivie pankreas, tak to som uz fakt nemohol vydrzat.

mirakarim

Defcon, ešte raz a pokojne, zase si nepodložil svoje tvrdenie nijakým článkom, zas ten isty odkaz na vysokú školu, to je síce pekné že žalúdok má epitel, ale ten nemá vstebávaciu schopnsť bohužial, /alebo má len veľmi malú a to len keď je človek dehydrovaný/. Dať odkaz na google je ľahké to vie každé malé decko. Ja sa ťa nepýtam na google ale na KONKRÉTNY ČLÁNOK - KONKRÉTNY dôkaz kde sa píše že žalúdok vstrebáva vodu.

To ako keby som ja tvrdila že Zem je trojuholníkového tvaru a miesto aby som ti to podložila článkom. Napíšem ti daj si to do google a pozri si to a predtým ešte dám nejaký odkaz a hrala by som sa na to že to tu neviem vložiť.

"epitel tenkého čreva má funkciu kryciu aj resorbčnú, epitel žalúdka má okrem krycej aj sekrečnú funkciu..."

nič sa ale nestalo, keď sa mýliš kľudne to priznaj nikto ťa nebude obviňovať, veď mýliť sa je ľudské, načo hráš vševedka a vykrúcaš sa tu ako taký had...

myslím si ale že každý kto zavítal na túto diskusiu už si názor urobil, takže ďalej pokračovať je už asi zbytočné

Defcon

Kua, zas len ten odkaz.... takze daj do strycka googla “epitel v zaludku” a treti ci stvrty odkaz . Tak to mas rozpisane

mirakarim

Defcon, no tvoj názor že žalúdok vstrebáva vodu si zatiaľ ničím nepodložil, a ani nemôžeš, lebo taký zdroj neexistuje a ty to dobre vieš, ten link čo si sem dal je len odkaz na vysokú školu. Všetko čo robíš je to, že keď nevieš podložiť svoj argument relevantným zdrojom tak tu prskáš jedovaté sliny na všetkých čo s tebou chcú viesť diskusiu.