Wobenzym - skúsenosti

Juzya3

Caute
Chcem sa opytat ci mate skusenosti s tymto liekom pri opakovanych zapaloch? Pred dvomi rokmi som podstupila jeden zakrok...nebudem pisat aky lebo nerada o tom hovorim..
Ale ide o to ze naposledy mi lekarka povedala ze uz nevie co so mnou ked stale sa mi ta jazva zapaluje, ze nech vyskusam tieto lieky, ze by mi to malo pomoct, tak premyslam ci ozaj ma zmysel do toho ist?

Marina S

Ja mam s wobenzymom len tie najlepsie skusenosti. Pomohol mi pri oslabenej imunite a opakovaných zapaloch mocovych ciest, ked som sa zdola nachladila.

radinus022

Darinik mohol by ti pomôcť aj pri takomto probléme. Ja ho užívam kvôli imunite. Mala som dlhé roky problémy s tým, že keď si ma našiel či už zápal, alebo proste chrípka tak nie a nie sa jej zbaviť. Strašné niečo. Tak potom som to začala riešiť, že kde môže byť problém :)
Anka ani nevieš ako veľmi sa mýliš.

Kvetulaaa

anka lepsi a lacnejsi? ako si prisla na to ze je lepsi? ...lacnejsi sice je ale nemyslim si ze je lepsi.. Co sa tyka davkovania wobenzymu, tak je dolezite ho brat v takom mnozstve ak clovek chce aby mu tie enzymy pomohli. Ide o to, ze v tych tabletach je len iste mnozstvo enzymov, keby ich bolo viac tak sa mozu navzajom poskodit a ucinok by nebol taky aky by mal byt

Darinik

radinus z akého dôvodu ho berieš? Tiež nad ním uvažujem keďže mám problém každú chvíľu so zápalom močových ciest, len neviem či by mi mohol pomôcť aj pri takomto probléme ako je zápal. Predsa len to už nie je sranda keď sa do tela dostane zápal :(

radinus022

Sven keď toto tvrdíš tak si osobne myslím že si ho v živote nevyskúšal. Tvrdíš že placebo. Na základe čoho toto tvrdenie? Wobenzym je enzýmový liek a ak nevieš akú silu majú enzýmy a na čo všetko telu prospievajú, tak to je veľká škoda. Vôbec to nie je o tom, že lekári ho odporúčajú lebo z toho niečo majú. Lekári ho odporúčajú preto lebo vedia, že už pomohol mnohým. Viem o čom píšem, keďže ho beriem už dlhú dobu.. ;)

Sven01

Ked tu citam tie prispevky a vidim ze 99% reaguju zeny ktorym tento vseliek pomohol na uplne vsetko, tak tym viac vidim ze to je iba placebo za vela penazi...doplnkov je kvantum za zlomkove ceny, akurat nemaju taku reklamu...vzdy platilo ze dobry produkt sa predava sam. Lekari to odporucaju pretoze z toho maju provizie. Takze kto chce nech si mysli ze mu toento vseliek pomaha. Na hluposti sa vzdy zarabalo najlepsie a ludia si myslia ze cim drahsie tym lepsie...a to davkovanie to je tragedia...v podstate ani nemusism jest ked zjem kazdy den pol kila tabletiek.

Woba - Pro

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti. Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

Luc.ika

Ja som Wobenzim začala užívať kvôli mikózam. Beriem 8 ráno a 8vecer (podľa odporúčaní na letáku). Vybrala som uz 200tabl., no strašne ma nafukuje. Mate niekto takú skusenost? RTG co odporúčate?