Wobenzym - skúsenosti

simcamimca

Ahojte, mne tiez enzymi pomohli, len ludia bacha na profizym. To je teda cele zle, fakt. Brala som ho vyse mesiaca a potom som sa na nete docitala ze ho v Cechach stahovali z predaja, nemali potvrdene studie a bol to podvod. Este sa tym zaoberal aj cesky sukl. No mala som dost a najlepsie bolo ked mi to potvrdila lekarnicka. Zbytocne vyhodene peniazee...

Stana123

Ja som skusala enzymi od viacerych vyrobcov a najviac sa mi osvedcil wobenzym. Brala som ho pri extrakciach zubov mudrosti. Bez enzymov to bolo zleee, opuchnuta 2 tyzdne, zapalene bolave diasno, 10 dni PN. S enzymami som si PNku brat nemusela, bolelo to, no po vikende som uz mohla ist do prace. A co sa mi ozaj neosvedcilo to je Profizym. Nejaka ceska napodobenina, bez potvrdenych studii. Mali okolo seba rozruch, zacal to riesit aj cesky ustav na kontrolu lieciv a museli to stahovat z predaja.

RNG

Wobenzyme je stary(45 rokov) slaby a velmi drahy. Na precistenie tela je dnes na trhu hromada enzymov az 15 krat tak silnych a za zlomok ceny. Dokladne precistenie tela trva casto dlhe mesiace, najma ked sa chce clovekl vyhnut prinavrateniu rakovin, ktore sa vyvijaju v zamorenom tele.

Millinka36

Ahoj, ja som s wobenzymom velmi spokojna, najskor mi vyliecil opakujuce sa mykozy, s cim som mala problem asi 4 roky a ked som sa docitala ze to funguje aj na zapaly, brala som ho zaroven s antibiotikami ked som mala zapalene priedusky. Antibiotika zabrali hned, a poviem ti, ze som odvtedy nebola chora.

llek

Lulu, to ze sa objavil tvojej mame opuch ruky nesuvisi s Wobenzymom, teda ze ho neuziva, ale ze sa vyvinul lymfedem po operacii pazuchy a zrejam aj oziareni. Lymfedem nevyznikne hned, vyvija sa postupne. U niekoho len minimalne u nhiekoho viac. Ludia veria ze Wobenzym je na to ucinny, ale v skutocnosti moc nie. Dolezite je s rukou cvicit, nepretazovat ju a respektovat tie opatrenia, ktore jej po operacii odporucili

Lulu12345

Podľa toho načo ho chceš užívať.Ja som ho osobne ešte neužívala, ale užívala ho moja mama po operácii zhubného nádoru prsníka a jazvy sa jej krásne a rýchlo zahojili a nemala ani opuchnuté ruky, akonáhle však prestala W. užívať opuch sa vrátil.