Wobenzym - skúsenosti

Soj_V

Moja dcéra ho užívala na odporučenie lekára pri celkovo oslabenej imunite a problémoch s lymfatickými uzlinami. Užívala ho vyše 2 rokov, výsledky boli viditeľné takmer po 2 mesiacoch. Prestala ho užívať v septembri 2015, lebo už mala tráviace problémy, ktoré zostali dodnes. Imunita je opäť oslabená, tráviace problémy pretrvávajú, ale už novú kúru nezačneme.

Ondrejak

S Wobenzymem mám zkušenosti bohaté, jelikož aktivně sportuji. Teď zrovna ho sice užívám jen kvůli chřipce, ale nespočetněkrát mi pomohl po úrazu.

vladkousko

BJ liečba týmto liekom stojí človeka presne toľko koľko si jeho stav vyžaduje. To znamená, že aký problém ho trápi. Pretože podľa toho potom má určenú v príbalovom letáku dennú dávku a tie sa menia v závislosti od zdravotných problémov. Ale myslím, že na peniaze by sa pri zdraví nejako myslieť nemalo.

martinka090

BJ kolko mas na mysli ako dlho, alebo kolko tabliet denne? Osobne ho beriem uz pomaly rok. Zacala som ho brat, ked sa u mna objavil problem s mykozou a nevedela som sa ho zbavit. Zahajila som liecbu 2x8 tabliet denne po dobu dva a pol mesiaca alebo tak nejako, potom uz som citila zlepsenie, tak davku som znizila, ale planujem ju pred letom zvysit aby som sa mykoze tento rok uz vyhla :) pytas sa kolko penazi mesacne ma to stoji, stoji ma to tolko kolko som ochotna do svojho zdravia dat ;) pri zdravi nehladim na peniaze

Juzya3

Erika14s - cau
takze Erika si myslis, ze v mojom pripade ma zmysel do toho ist ano? Skusala som sa uz po nom pozerat, aj pribalovy letak som si nasla, ale vidim to tak, ze ked ho zacnem uzivat, tak budem musiet zacat s vyssimi davkami, obavam sa ci tie nemozu mat nejaky vplyv na mna :/

BJ

A este napiste, kolko ho berete a hlavne, kolko penazi mesacne vas to vyslo, jeho uzivanie. Vsetci, co tu pisete o pozitivnych skusenostiach.

kamilla

Zbytočne vyhodené peniaze? Ako dlho ho užíval ak môžem vedieť? Pri enzýmoch je dôležité najmä to aby ich užívanie bolo dlhodobé a pravidelné, vtedy sa dostavia výsledky aké od nich čakáme ;)

Horakles

Wobenzym je účinný ale pravdaže nevylieči všetko ja som ho zakúpil otcovi mal lymfatické uzliny aj iné problémy a zabralo mu to taktiež aj z okolia som počul pozitívne ohlasy ale pravdaže nečakať od neho, že vylieči rakovinu či inú vážnu chorobu

Pica

Moje vyjadrenie k wobenzymu manzelovi som ho kupila 2x po operacii pruhu dostal zapal a hydrokylu a znova operacia som moc sklamana neodporucam zbytocne vyhodene peniaze tolko k prispevku