Wobenzym - skúsenosti

Erika14s

- Juzya3
je na svete este mnoho veci ktore myslim, ze nevies, ale je podstatne ucit sa. Clovek sa uci cely zivot a o tom to je. Enzymy nie su len na imunitu, ale dokazu pomahat pri zapale, pri opuchu a podobnych problemoch. Ked sa objavuje tak je potrebne vyssie davkovanie, to mas pravdu ;)

Juzya3

radinus022 - cau
protizapalovy ucinok? to som nevedela, ja som stale si nejako myslela ze to je len nieco na posilnenie imunity nemyslela som ze to moze realne liecit aj zapaly, ved to je predsa len uz celkom zavazny zdravotny problem :/ len asi aj to davkovanie bude nejake zvysene ked zapal sa furt objavuje, ci?

YVanna

ja mam tiez velmi dobru skusenost s enzymami, konkretne s wobenzymom. Pomohol mi na posilenie imunity, pri zapaloch mocovych ciest, ktore sa opakovali a aj po operacii, aby sa mi rany nezapalili,

radinus022

Juzya3 tak bude to dlhšia cesta ale myslím že to stojí za to, pýtala si sa prečo by som po nich siahla ako po prvej možnosti, no preto, že enzýmy majú protizápalový účinok a myslím, že tento ich účinok hovorí za všetko ;) S antibiotikami je to také zvláštne niekedy skôr uškodia ako pomôžu najmä samotnej imunite

Juzya3

Cau
preco by to bolo prve po com by si siahla? Ja som brala rozne antibiotika a kade co ale nic mi nejako nepomahala, najskor mi tvrdili, ze antibiotika ze to je to co mi pomoze ale vobec to tak nebolo stale sa mi to vracia a uz som z toho aj ja zufala a zrejme aj lekari.
To ale s enzymami bude asi dlha cesta k vylieceniu ze?

radinus022

Juzya3 pri tvojom probléme by boli enzýmy asi prvé po čom by som siahla.Lebo keď raz sa ti nejaký zápal opakuje, tak zrejme nie je niečo v poriadku aj s tvojou imunitou a treba to riešiť hneď a zaraz :-)

ZlaticaA

Mne wobenzym velmi pomohol. Mala som problem s oslabenou imunitou a aj s castymi problemami s mocovymi cestami. Skusila som vsetko, pomohol az wobenzym

Erika14s

Didka tie peniaze ktore clovek da do enzymov sa mu vratia v podobe zdravia a myslim si ze prave to je to podstatne...peniaze by sme nemali riesit ked ide o zdravie a chceme sa z problemov zdravotnych dostat ;)

Juzya3

Cau
Nie este ho nemam vyskusany, pretoze som zatial nestretla nikoho - kto by mal podobny problem a bral by ho. Preto som tu aby som sa dozvedela ze ci by bolo vhodne ho brat alebo co by ste mi odporucali :)

Quastka

– Juzya3=opakovane zapaly a este ho nemas vyskusany? = to nie je bohvie co, na tvojom mieste by som do neho isla pretoze enzymy su pri liecbe takychto problemov podla mna az nevyhnutne, ked clovek sa chce z toho nadobro dostat