Wobenzym - skúsenosti

Kycera

Mirka,
prestaň užívať tento liek! Niekomu pomôže, inému odstaví pečeň!
Nie je to žiaden zázračný liek, má veľa nežiaducich účinkov a spúšťa aj alergické reakcie. A je totálne jedno kedy, či po prvej tabletke alebo stej!!!!

martinka090

BJ celkom nerozumiem kam tymto smerujes ja do svojho zdravia som ochotna investovat peniaze narozdiel od niektorych ludi :) tiez som si nevedela vazit zdravie, ale dnes uz viem, ze zdravie je len jedno a musim robit vsetko preto aby som si ho udrzala v dobrom stave. Takze nie neprijmam tvoju ponuku a zostanem pri liecbe ktora mi pomaha :)

perla

BJ "Dost drahe, nato, ze ide len o jeden doplnok." Evidentne vies o tychto enzymoch velmi malo ked toto tvrdis :)
Ale o tom som nechcela. Podla mna nie je na mieste riesit peniaze. Tie vzdy boli, su a aj budu. A najma ked ide o zdravie tak by sme na ne nemali pozerat. Zdravie mame len jedno a preto by sme mali pren urobit vsetko co sa da ;)

BJ

martinnka090 - takze aj pocitam podla tohto:
www.drmax.sk

a brala si cca 560 tabliet mesacne, tak to vychadza 66 eur mesacne.
Dost drahe, nato, ze ide len o jeden doplnok.

Nebolo by lepsie brat nejake enzymi za 20 eur, a za 46 si kupit este kopu dalsich veci? Probiotika, kolostrum, serapeptazu, atd...

Juzya3

Baby caute
potrebujem poradit. Davnejsie som sem pisala o svojom probleme. Dosla som k tomu, ze by bolo zrejme vhodne nasadit si tento liek, lenze podla pribaloveho letaku musim brat viac tabliet denne, je to v pohode? Nemusim si robit z toho starosti?

MiHEna

Ja mám s wobenzymom velmi dobru skusenost. Pomohol mi pri oslabenej imunite a pri problemoch s opakovanym zapaloch mocovych ciest.

martinka090

mirka keby ten problem bol, z Wobenzymu, z enzymov, tak by sa u teba prejavil uz vtedy, ked si ho uzivala pri mykozach. Skor sa skus zamysliet nad tym, co ine ti mohlo tieto problemy sposobit. Co si jedla a podobne. Tiez ho uzivam, sice teraz beriem uz len ako prevenciu ale ako som nizsie pisala, chystam sa davku zvysit, aby som leto prezila bez mykozy :)

perla

Mirka nejde mi do hlavy, ze predtym si nemala problem a brala si zvysene davky a ziadne zaludocne problemy sa u teba neprejavili a naraz teraz. Osobne by som problem hladala niekde inde, nemyslim si, ze toto ti sposobili enzymy. A najma nie po prvom dni uzivania.

mirka101

Ahojte, tak mne wobenzym pomohol s mykozami. Brala som asi prvy tyzden 10x3, potom 3x3 a asi po dobu 4 mesiace. Nooo teraz mam zdravotny problem a tak som sa rozhodla, ze skusim wobenzym snad mi pomoze. Dala som si prvu davku po 5 tabletiek v piatok a cely vikend som riesila traviace problemy...cize tolko k tomu...

Ano pisu, ze treba znizit davku na 3x3 ale po vikende... si na to viac netrufam :-/