Wobenzym - skúsenosti

meri.m

Ešte pridávam jedno pozitívum Wobenzymu (teda, napriek tráviacim ťažkostiam) - po náročnej turistike ma vôbec neboleli kolená, čo som pred užívaním povedať nemohla.

meri.m

Ja som si kúpila Wobenzym na zahlienenie v čelových dutinách, s ktorými mám dlhodobý problém (bolesti hlavy, teplota okolo 37, stekajúce hlieny, pískanie v hlave; zhoršuje sa to, keď ma ofúkne klíma), týždeň som užívala 3 x 10 tabliet denne. Nemala som pocit, že by mi to zabralo na dutiny, ale na druhej strane mi to určite pomohlo na močové cesty a obličky, ktoré som si po prekonaných zápaloch občas cítila. Počas užívania Wobenzymu ma začal bolieť zub, na ktorom sa mi (počas prestávky v užívaní) zapálil koreň, tak som si narýchlo kúpila tú veľkú pixlu, ale na hojenie zuba som už žiadny extra účinok necítila. Ďalej som chcela pokračovať v dávke 3 x 5 tabliet denne na imunitu, kým miniem celé balenie, ale asi po týždni mi začali veľké problémy s trávením (možno som čosi zjedla, tiež som mala stresy), ktoré Wobenzym neskutočne zhoršoval. Predtým bol môj žalúdok schopný stráviť aj klince, aj pri črevných chrípkach, z ktorých kamaráti zeleneli, mi stačilo pol dňa nejesť, dať si živočíšne uhlie a samo sa to opravilo. Zo stresu, keď sa mi nakopilo veľa povinností, som cítila akoby pichanie ihličiek, ale z toho sa mi dalo vyspať. Takže keď ma v robote chytili kŕče v bruchu, pripisovala som to stresu a prípadnej kontaminácii z jedla, a čakala som, že to za deň vyriešim hladom, kolou a živočísnym uhlím ako vždy. Ale akoby som mala úplne zablokované trávenie - ak som zjedla čokoľvek okrem ryže, nafúklo ma a kým sa celá tá masa nedostala von jedným alebo druhým koncom, neskutočne ma krútilo. Po troch dňoch na čistej ryži som skúsila rožok so syrom, zase sa to vrátilo. Stále som sa snažila užívať Wobenzym aspoň ráno, myslela som, že enzýmy by mohli môjmu tráveniu pomôcť. V takomto stave som odchádzala aj na dovolenku, kde som na druhý deň, napriek tomu, že som mala od rána trochu rozhasený žalúdok, neodolala kúsku štrúdle. Takmer okamžite ma nafúklo, skrútilo, a Pancreolan, čo som skúsila na odporúčanie na uľahčenie trávenia, som vygrcala. Živočíšne uhlie ani smecta mi vôbec nezabrali. Dala som si pauzu aj s Wobenzymom, deň som nejedla nič, potom čistú ryžu, ďalšie dni ryžu s dusenou zeleninou. Keď som sa už zase cítila ako-tak ok a pred raňajkami (ryža a zelenina) som si dala Wobenzym, zase ma zdulo na celý deň. Takže som Wobeznym vysadila, a snažím sa dať si dokopy trávenie, aj keď sa nedá predvídať, ako moje telo zareaguje na čokoľvek okrem ryže - občas ma preženie zo suchého rožka alebo z jablka, občas mi bezbolestne strávi aj kúsok mäsa.
Má niekto podobné skúsenosti alebo nápad, čím to mohlo byť spôsobené? Zo začiatku som užívala 30 tabliet Wobenzymu denne bez problémov, neskôr mi aj 5 zablokovalo trávenie. Ak má niekto tipy, ako sa dať dokopy, prípadne, či mám/môžem Wobenzym potom ešte užívať a v akom režime, dajte vedieť, ďakujem.

Anka77

DOPORUCUJEM GOJI. NA ZDRAVIE, DLHOVEKOST A KRASU. POZRITE VIDEO, CO UROBI S CHOROU KRVOU UZ ZA 8 DNI. NA KONCI PRISPEVKU. NESKUTOCNE.

GOJI JE PRAKTICKY NA VSETKO.

NA IMUNITU, ZRAK, DIABETES, RAKOVINU, REGENERACIU NERVOVEJ SUSTAVY A MOZGU, TEDA AJ NA ALZHEIMERA A PARKINSONA, CHOLESTEROL, KRVNY TLAK, KTORY STABILIZUJE, VYSOKY ZNIZI A NIZKY ZVISI, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU, UNAVU , VYCERPANIE, REGENERUJE PECEN A LADVINY, DLHOVEKOST, KRASU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM č. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50,- CZK NA KAZDU FLASU A 20,- CZK NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. PRI ZVISENEJ UNAVE A DUSEVNOM ZATAZENI JE DAVKA 50ML RANO NA LACNO.

PRI AKOMKOLVEK TYPE RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM, ABY SA VSETKY LATKY DOKONALE VSTREBALI A UCINKOVALI.

POZRI VIDEO CO UROBI S CHOROU KRVOU UZ ZA 8 DNI

www.youtube.com

martinka090

Áno Vlasta, on má aj protiopuchový aj protizápalový účinok. Preto je vhodný pri mnohých problémoch. Ja som ho brala pri mykózach, sestra po operácii karpálneho tunela a osvečil sa nám, sestra sa zotavila celkom rýchlo a mne mykóza už po mesiaci začala ustupovať :)

VlastaK.

ja som mala problemy s chrupom cele to slo von hojenia som sa bala velmi, dlho som aj vahala ci do toho ist. wobenzym mi odporucila sestra s tym, ze mi zmierni opuchy a pomoze skor to cele vyhojit. Mala pravdu aj zubar bol prekvapeny ako sa mi rany zahojili ja mozem wobenzym iba odporucit.

silwia

mne zas pomohol sa zbavit gynekologickych problemov a to som sa s nimi trapila peknych par rokov. To bolo vykupenie a radost, ked po par mesiacoch jeho uzivania sa mi podarilo dostat sa spat do starych kolaji bez zdravotnych problemov.