Wobenzym - skúsenosti

perla

Z mojho pohladu je uplne zbytocne mu nieco pisat. Kazdy z nas mame v tomto smere vlastnu pravdu a najma vlastne skusenosti. Nech kazdy urobi ako uzna za vhodne. Osobne som ochotna tie peniaze za to dat, kedze mam Wobenzym vyskusany a viem, ze sa mi po jeho uzivani zdravotny stav dost vyrazne zlepsil. To je z mojho pohladu to najpodstatnejsie, aby prisiel nejaky vysledok, aby sme sa zbavili problemu, co nas trapi.

Laurosik

BJ pises, ze treba pouzit rozum, podla mna kazdy kto sa snazi takyto problem vyriesit, tak rozum pouziva. Skor ti co sa nesnazia problemu zbavit, vyliecit ho, ti by som povedala, ze ho nepouzivaju ;)

danielka216

@BJ_2 a este aj usetrite. Tu vobec nejde o to kolko enzymy stoja. Vec nad ktorou sa absolutne nezamyslam, ked viem aky ucinok na mna maju a ze mi pomohli sa z mnohych problemov vylizat. Nemam pocit, ze sa z enzymov robi superzazrak, ale sama som sa presvedcila o tom, ze su vhodne pri mnohych problemoch, co je veru maloco ;)

BJ_2

Vy z tych enzymov robite nejaky superzazrak... wobenzym je proste len bromelain, enzym z ananasu, a niektore pankreaticke enzymi, ako trypsin. Rutin dokonca ani nieje enzym, ale bioflavonoid, ktory sa nachadza naprikald v pohanke, alebo cervenom melone.

Proste si to kupte, ako cisto bromelain, pankreaticke enzymi si kupte zo swansonu 10x silnejsie, a rutin si kupte tiez ako samostatny doplnok. A za zvysok si kupte nejake sirokospektralne rastlinne enzymi... a este aj usetrite.

Treba pouzivat rozum...

nikola.stein

Martinka sú ľudia, ktorí si neuvedomujú, prečo sú niektoré lieky drahšie. Prečo je dávkovanie odporúčané také aké je. A takýmto ľuďom to ani nevysvetlíš. Aj mne by si to mohla vysvetľovať donekonečna a nechápala by som to. Ale teraz keď už to mám za sebou, myslím tým, že mám vyskúšanú liečbu enzýmami, tak to beriem inak.

martinka090

BJ ale za tie peniaze si kupim aspon kvalitne spracovane enzymy, o ktorych uz viem z vlastnej skusenosti, ze maju ucinok. Mam aj na to aby som si kupila ine veci, ale na tomto nemam zaujem setrit asi mi nerozumies, ale tak co uz :)

tatiana851

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti. Osvedcil sa mi pri vaginalnej mykoze ale aj oslabenej imunite a zapale mocovych ciest. Enzymy ma fakt prekvapili

BJ

Kam tym smerujem? Smerujem tym k tomu, ze ak si vazis svoje zdravie, tak za tie iste peniaze, kupis predsa enzymi, kolostrum, probiotika, betaglukany, atd...

Ty ale "investujes" do svojho zdravia tak, ze kupis enzymi, a na ine ti neostane...

nikola.stein

Ak máš nejaké problémy, tak je vhodné to konzultovať s lekárom. Poprípade znížiť dávku. Lekár ti povie vzhľadom na tvoj zdravotný stav, že ako by bolo vhodné pokračovať, čo robiť. Tiež mám s ním skúsenosti, ale takéto problémy som nemala a ani nemám.