Wobenzym - skúsenosti

Kvetulaaa

podla mna je dobre brat lieky, ked su nejake taketo problemy s imunitou, pretoze mnohokrat len lieky dokazu zabrat tak ako maju, ja som pocas problemov s imunitou vyskusala velmi vela roznych alternativ liecby, ale nic sa mi nevyplatilo, az ked som si nasadila enzymy som zacala badat, ze sa moje telo spamatava a dava dokopy :)

vladkousko

Každý si podľa mňa musí vyskúšať sám, čo mu pomáha a zaberá a najmä pri akom probléme. Ja som mal už viacero zdravotných problémov, dlho som sa z nich vyhrabať nemohol a odkedy užívam enzýmy v podobe Wobenzymu, tak sa ma zdravotné problémy celkom stránia. Každé telo je iné a je potrebné si vyskúšať, čo komu pomôže, padne vhod.

lantalia

Zdravie to o com si ty presvedceny je jedna vec, ale osobne ja som presvedcena o niecom inom. Ano zlozenie je dolezite rovnako ako je dolezity ucinok. Ked uz mam nieco vyskusane a viem, co mi zabera a ako to na mna posobi tak nebudem menit :)

zdravie911

Porovnajte zlozenia doplnkov !!!
Neprinol čistí krv a podporuje správnu funkciu kĺbov a imunitného systému
1 kapsula obsahuje 500mg zmesi1 kapsula obsahuje 500mg zmes
AFD Neprinol (Advanced Fibrin Defense) , je kombináciou úplne prírodných systémových enzýmov, ktoré rozkladajú škodlivé krvné kontaminanty ako prebytok fibrínu (krvný bielkovina) a častíc potravín. Rozobratie týchto komponentov podporuje normálne zápalové úrovne rovnako ako pomáha pri obnove prirodzeného stavu krvi. Systémové enzýmy sú podobné tráviacim enzýmov, ale sústreďujú primárne v krvnom riečisku než v tráviacom trakte. Tieto enzýmy podporujú zdravé hladiny endogénnych krvných častíc alebo EBPs. EBPs môžu byť pro- zápalové proteíny, ktoré sa normálne hromadia v krvi. Systémové enzýmy v podstate čistia krv od týchto EBPs, podporujú zdravé srdcovocievne a pečeňové funkcie, rovnako ako udržiavanie zdravej zápalovej odpovede organizmu. Neprinol je vegetariánska enzýmová zmes otestovane silnejšia až o 500% na fibrinolytickú aktivitu ako enzýmy na živočíšnej bázy, na základe zistenia fibrinolytických testov vykonaných treťou stranou.
Cirkulujúce imunokomplexy
Imunitný systém je biologický systém tela, ktorým sa telo chráni proti chorobám. Jedným zo spôsobov, ako imunitný systém chráni telo je výrobou bielkovín nazývaných protilátky, ktoré sú tvorené v reakcii na antigény. Antigén je všetko telu cudzie, môže to byť baktéria, vírus alebo dokonca niektoré potraviny. Protilátky sú schopné deaktivovať antigény, ale pritom vytvárajú cirkulujúce imunokomplexy (CIC) v krvnom riečisku.
CIC sú sami proteíny a ich obsah sa časom ukladá do orgánov, kde vyvolávajú zápal a poškodenie tkaniva, ktoré môže viesť k chorobe.
Vynikajúci enzymatický účinok Neprinolu môže pomôcť odstrániť CIC, podporuje zdravé zápalové hladiny, rovnako ako pre telo prirodzené opravné procesy.
Účinnosť je nanajvýš dôležitá, pre lekára a aj pre pacienta a Neprinol sa zameriava na túto požiadavku s preukázanými účinkami , ktoré môžu byť využité v zdravotníctve.
Neprinol je možné odporučiť pre klinické a terapeutické použitie.
Hodnota 1 kapsule Jedna porcia % dennej hodnoty*
2% Magnesium (Citrate) 8mg †
Proprietary Blend Neprinol AFD 500mg
Systemic and Lipolytic Enzyme Blend 15,000 FU
Serrapeptase, Nattokinase, Lipase
Neprinol Protease Blend
Protease (derived from Serratia, B. subtilis and A. oryzae)
Neprinol Enzyme and Cofactor Blend:
Amla, Papain, Bromelain, Rutin, Coenzyme Q10
Ostatné Ingrediencie: Celulóza (Acid Armor ™ kapsule)
Neobsahuje mliečne výrobky, lepok ani sójové alergény.
Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky ,GMO,Veganske,
viac info biozdravie.sk

danielka216

@kefrica ty do toho nejako velmi vidis, ako citam. Tak ked mas nejaky lepsi napad ako sa zbavit problemov s imunitou tak sem s nimi. Ja mam vyskusane mnozstvo veci avsak nic mi nemohlo dostat sa s problemov az enzymy, takze ja mam na to uz svoj nazor ;)

Laurosik

BJ tvoj nazor ti neberiem, maj ho. Vobec to nie je hlupost. Pri zdravi som sa nikdy nepozerala na ceny a ani sa nebudem, zdravie je pre mna prvorade a preto tieto veci neriesim. Ucinky lieku a vysledky, to je to co mna zaujima, to je pre mna prioritou. Ale nebudem sa tu o tom s tebou dotazovat, lebo sa asi nikdy nezhodneme ;) Pre mna je Wobenzym vhodnou volbou, mam ho vyskusany, viem, ze mi prospieva, tak nevidim dovod na to aby som ho menila za nieco ine.

Angelika3

BJ má pravdu. Kebyže nejete same sprostosti, nemusíte sa dopovať drahými tabletami. Všetko tu na tejto zemi už máme v prírodnej forme. A tiež mám vlastnu skusenosť.

BJ_2

Ja enzymi odporucam tiez, len su pridrahe. A wobenzym je este asi 3x drahsi, nez je jeho skutocna hodnota. Nepozerat na cenu, len na to, ze ucinkuje, je blbost... kedze enzymov je cela kopa, a usetrene peniaze mozes pouzit na dalsie doplnky a tak ziskat este viac zdravia (ked ti uz tak ide o zdravie) Navyse, je to uzernictvo si pytat take ceny, ake si pytaju, za obycajny bromelain a proteolyticke enzymy.

Napriklad tieto maju takmer identicke zlozenie ako wobenzym, a su lacnejsie.
iherb:
/Doctor-s-Best-Best-Proteolytic-Enzymes-90-Enteric-Coated-Veggie-Caps/9941