Wobenzym - skúsenosti

lilinida

..povies mi kto by tie problemy zvladal akoze v pohode? Bez problemov? Bez nervozity? No chcela by som takeho cloveka vidiet. Nie je to sranda. Zapaly su hrozne narocne pre telo, ale taktiez vplyvaju potom ak neustupuju aj na psychiku. Treba to hned liecit ako sa problemy zacnu objavovat..

Darinik

minulý rok som mala časté zápaly močových ciest, bola som nervózna sama zo seba, nevedela som si pomôcť, potom som počula o Wobenzyme, o enzýmoch, ktoré sú pri týchto problémoch veľmi prospešné, tak som sa na ne dala a výsledky sa dostavili v priebehu pár týždňov :)

lilinida

..sevrinka vsetko to ma svoj cas, je to o tom, ze vlastne aj ta imunita sa neoslabi za tyzden. Ale vsetko to trva a potom samozrejme je prirodzene, ze aj ta liecba trva, ale vsetko v zivote ma svoj cas a aj toto. Ten cas za to stoji. Bude to dobre, len netreba zabudat na pravidelnost uzivania..

Laurosik

BJ to, ze neschvalujes moj nazor, to je tvoje rozhodnutie. Ja mam vlastne skusenosti s tym, co som napisala a stojim si za tym, mne enzymy pomohli a postavili ma na nohy, co bolo pre mna najdolezitejsie :)

Sevrinka

veď práve som chcela riešiť svoj problém aj tým Wobenzymom, a pocítila som, ale zasa nie nejako silne - to je také jemné pôsobenie - že zaberá. Zaberá.

lilinida

..sevrinka to, ze sa to nepacilo tebe je jedna vec. Ale pravda je taka, ze aj to davkovanie ma jednoznacne svoje opodstatnenie, ze je potrebne uzivat taku davku z nejakeho dovodu. Predsa len ak mas nejaky zdravotny problem a potrebujes sa z neho dostat, tak je potrebne dat telu viac enzymov.. :)

BJ_2

Nazor Laurosik neschvalujem, zdraviu sa treba venovat, ale platit 300% tne marze a prizivnikov, co sa na tom prizivuju? To teda nie... okrem toho za peniaze, ktore usetris, mozes kupit dalsie doplnky a mat este viac zdravia... ked ti uz tak ide o to zdravie.

Sevrinka

užívala som ho len krátko a nepáčilo sa mi to dávkovanie, že toľko tabletiek treba vziať na normálnu dávku (:-(), ale to je asi kvôli dosiahnutiu presného dávkovania podľa hmotnosti