Wobenzym - skúsenosti

lilinida

..enzymy tu dobu skratia, pomozu aj pri bolestiach a taktiez opuchoch, co si myslim, ze je po operacii velmi dolezite. Takze keby stojim pred takouto otazkou, tak myslim, ze je to jasne akoby som sa rozhodla.. :)

Hiha

Čo je na tom pravdy?

Veľa. Povedala by som, že aj všetko.
Môj manžel užíval enzýmy po operácii kolena a teda podarilo sa mu zotaviť sa oveľa skôr ako to lekári predpokladali, takže za nás doma je to veľký pomocník.

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

ennilia

..pocula som o nom radiu..co je pravdy na tom..ze pomaha pri zotavovani aj po operaciach?..maminu caka operacia ramena a vraj je celkom otazne ako dlho bude musiet marodit..tak by som chcela vediet ci je nieco na tom, ze ta doba rekonvalescencie sa moze vdaka enzymom skratit?..

lilinida

..treba si najskor precitat pribalovy letak alebo sa poradit s lekarom, ked mas taketo problemy. Aby si vedela, co mozes a co nie, co by bolo pre teba vhodne..

Falosne pozitiva

Vsetky tieto "martinky090", "mirky101", "Bory88", Eriky14s", "danielky216", "diany780" su falsone profily a falosne pozitivne recenzie.

Mary-Ann

O Wobenzyme som pocula dost pozitiv a chcela som ho vyskusat. Zobrala som 3 davky (davkovanie som mala mat 3x 5 tbl. 3 tyzdne aspon)... okamzite som ho musela vysadit. Mali by si dat nan pozor ludia s intoleranciou na laktozu. Ja intoleranciu mam, vedela som, ze laktozu obsahuje, ale nevedela som kolko. Je to 4. den, kedy Wobenzym neberiem, ale problemy su dalej, aj ked pomaly ustupuju. Mala som nafuknute brucho, hnacky, napinanie na davenie... moze to byt dobra vec, ale pre ludi, ktori taketo problemy nemaju. Pri uzivani liekov sa nevyhnem niekedy tym, ktore obsahuju laktozu, ale male mnozstvo osobne zvladam.

lilinida

..mmoonna nie je to tak napisane. Kazde telo je ine. Inak dlho to kazde potrebuje. Uvikdis ako sa budes potom citit, ale podla mna je vhodne aspon niekolko mesiacov uzivat tu udrziavaciu davku, pretoze ta bude imunitu drzat v tej spravnej hladine..

mmoonna

Ahojte, užívam Wobenzym, v príbalovom letáku sa píše, že mesiac sa má užívať 3x5 tabletiek denne a potom to znížiť na 3x3 denne. Nie je tam ale napísané, ako dlho sa takáto udržiavacia dávka má užívať?

perla

V tomto pripade mas pravdu, neda sa to zvladat len tak, ze nieco mi je, ale citim sa v pohode budem s tym zit. Nie je to sranda mat nejaky zapal v tele pretoze ten zapal sa vzdy zacne aj ked mozno nie hned, ale casom bez vahania na vonok prejavovat ;)