Wobenzym - skúsenosti

BJ_2

Moni, toho wobenzymu si brala malo. Takisto nepises ci po jedle alebo bez jedla. Ked to zoberes spolu s jedlom, tak sa to pouzije na travenie jedla, nedostane sa to do tela. Myslim si, ze tie problemy, ktore si spominala, nijako nesuvisia, teda wobeznym ti nepomohol, ale ani nesposobil problem, ktory si mala.

Na hojenie ran je tiez dobre aloe vera. Enzymi treba brat v dostatocnom mnozstve, aby nieco spravili, a to je problem wobenzymu, ze je pomerne slaby, a tak ho treba brat vela tabliet, a to ide do penazi.
Uz niekolko krat som pisal, ze wobenzym je prilis predrazeny, je to pre bohacov, stoji to 50-100 eur na mesiac, aby to nieco spravilo.
Naproti tomu sa daju objednat za 20 eur/mesiac podobne ucinne enzymi cez iherb. Preto by som wobenzym rozhodne nedoporucoval brat, je to ako keby vam niekto predaval prazenicu za 10 euro.

perla

Broskynka ano, po operacii je mnohokrat potrebna pomoc, lebo keby clovek to nechal len tak, tak nechcem si ani len predstavit ako dlho by to cele zotavovnanie trvalo :O

zlatusa

Tiež si myslím, že nie. Ja som po operácii kolena užívala kadečo, čo mi malo zlepšiť a skrátiť akože dobu liečenia, ale nejako, že by ozaj to tak bolo to vôbec až potom mi sám lekár odporučiť užívanie enzýmov, že s nimi majú pri takýchto veciach dobré skúsenosti

lilinida

..k tomuto ja mozem povedat len tolko, nech kazdy uziva to, co je podla jeho presvedcenia. Ja teda len nejakej vode niecomu takemuto neverim ani zdaleka. Pre mna su to zbytocne vyhodene peniaze, kedze mam skusenost, ze mnohe zdravotne problemy si vyzaduju lieky..

broskynka

moni poviem ti, ze v zivote som sa s niecim takymto za tie roky, co Wobenzym uzivam s niecim takymto nestretla, enzymy maju protizapalovy ucinok, dokazu urychlit hojenie ran, ja som si presla roznymi vecami za posledne roky a som presvedcena, ze mnohe veci sa mi podarilo prekonat prave vdaka enzymom

moni03

no ja nechcem ani pomyslieť, keby som bola po operácii a v dobrej viere užívala wobenzym, že mi urýchli hojenie rán a jaziev. zrejme by som sa dočkala skôr zápalov, hnisania rán a veľmi komplikovaného hojenia. inak po vysadení wobenzymu a ustavičného aplikovania repíka mi zápaly ustúpili, len tie zliezajúce nechty....:-(

Marosko-n

Je zaujímave ako W... a ostatné lieky pomáhajú aj spôsobujú nové problémy .
Za 100€ by bolo 100litrov BLV-GGW liečivej vody a to množstvo by Vás ozdravelo z množstva chorôb a to dlhodobo a bez vedľajších účinkov.

moni03

V septembri som začala s užívaním wobenzymu z lekárne 800 tab., z dôvodu opakujúcich sa vaginálnych mykóz., rozdelene na 2 týž. 2x8 tab., 2 týž. 2x6 tab., 6 týž. 2x5 tab.,Užívanie som plikovala podľa pokynov. Užívala som popri tom probiotiká, nakoľko som sa dočítala, že sa navzájom nevylučujú. Asi po 2 týž. som si poranila prst na kuch. strúhadle. Bežná ranka sa zapálila a začala hnisať, hoci bola riadne ošetrená a dezinfikovaná. Hojenie mi trvalo 3 týž. pomocou repíka. Postupne sa mi začali zapalovať nechtové lôžka ostatných prstov, podhnisali mi. Keďže som videla že mi tieto zápaly prechádzajú z prsta na prst, wobenzym som po 6 týž. vysadila. Zápaly ustupujú až po opakovanej aplikácii repíka, ale žiaľ zliezaniu nechtov už nezabránim. Okrem veľmi neestetického vzhľadu som si užila aj bolesť, nakoľko prsty sú dosť citlivé a bolestivé, nehovoriac o tom, že ich musíte ustavične používať. TOTO JE MOJA SKÚSENOSŤ S WOBENZYMOM! Vyhodila som takmer 100€, aby som získala ďalšie ochorenie.

ennilia

..ano?..to mam radost..chcela by som aby to mala uz za sebou..ma obavy ze bude musiet byt doma dlho..preto zvazujeme aj taketo moznosti..ci by jej teda vedelo nieco pomoct sa skor uzdravit..neviete mi napisat ako je v takom pripade vhodne davkovat tieto enzymy?..