Wobenzym - skúsenosti

danielka216

@MartinaBA ja tu cenu nevnimam, ze by to bola nejaka nevyhoda, podla mna na ceny by sme vobec nemali pozerat, ked ide o nase zdravie, predsa len to zdravie mame len jedno a mali by sme robit vsetko pre to aby bolo v 100% stave ;)

MartinaBA

Wobenzym je jeden z mála produktov, ktorý má naprieč internetom pozitívne recenzie. To sa takmer u žiadneho výživového doplnku nevidí. Dokonca ani z odborných kruhov neprichádzajú negatívne hodnotenia. Odporúčam tento článok pre tých, ktorí nie sú úplne v obraze www.polakova.sk

Čo je ale smutné je cena wobenzymu. Pre ľudí, ktorí ho potrebujú užívať pravidelne, predstavuje tento produkt veľmi veľkú záťaž na peňaženku. Ideálne by bolo, keby určitú časť preplácala poisťovňa, čo však u takéhoto druhu produktu nie je a nebude možné.

Keď máte čas troška čítať, tak odporúčam pozrieť aj recenzie na Heureke lieky-volne-predajne.heureka.sk

may

Ja som wobenzym uzivala,ale su to zbytocne vyhodene peniaze,presne tieto pozitivne komenty su je odrb.Su to len predrazne cukriky.

dievocka

áno keďže majú aj protiopuchový aj protizápalový účinok, to je ich veľkou výhodou, ale osobne by som sa zamerala na enzýmové lieky, lebo tie sú na takéto situácie ako vyšité ;)

perla

Zotavovanie trva, to je jasne, ale enzymy mozu pomoct o nieco tu dobu skratit a to je podla mna dost dolezite, ze mozu takto pomoct, clovek aspon bude skor schopny sa zaradit do bezneho zivota a normalne fungovat ;)

jozkojojo

takato operacia to je dost kriticke z pohladu zotavovania svagor ten pred dvomi rokmi mal problemy a musel operaciu absolvovat a sranda to teda nebola odstavilo ho to na pomerne dlhu dobu

lavila

..podstatne je, ze zotavit sa da uz aj skor, len treba dat telu co potrebuje aby sa rany aj skor zahojili, aby aj opuch opadol, aby aj bolesti odisli. Ale samozrejme, ze sa to da. Len to tiez potrva, lebo je to zasah do tela tenzakrok.

dievocka

pooperačné stavy, to zotavovanie je rôzne, ale podstatné je to, že sa dá skrátiť, ak si človek pomôže. Viem aké je to po operácii tŕpnuť, kedy už budem ok, koľko asi to bude trvať. Aspoň teda ja som taká, keď sa nemôžem hneď vrátiť, k bežným činnostiam, tak ma to dosť obmedzuje.