Wobenzym - skúsenosti

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Marcenzo

Wobenzym mi odporučil primár - ortopéd pri minuloročnom úraze. Kde všetký tipy a triky všeobecných či praktických lekárov zlihali, pomohol wobenzym.
Užíval som ho približne dva týždne. Zaplatil som 45€ za asi 300 tabliet. Drahý ale účinný.
Po už ale 10 dňoch som mal problémy s črevami a musel som chodiť často na záchod. Približne týžden po doužívaní wobenzymu sa mi stolica vrátila do normálu.

Ak som správne pochopil tak v príbalovom letáku sa písalo, že na základe enzýmom urychluje vnútorné hojenie.
Mnou vypozorovanou zaujimavosťou je, že tento liek dokáže človeka nabudiť, čiže z ničoho nič podzdvihne náladu, no další deň jú môže riadne pokaziť.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

BJ_2

Faith healer. Dam ti otazku. Kolko doktorov, odbornikov a vedcov, sa mylilo, ze spenat ma vyrazne viac zeleza, nez ostatne zeleniny?

Defcon

Je tu dost ludi, ktori si myslia, ze si kupia naslepo wobenzym a ten im vylieci vsetko..... lebo lentilky.
Ale uz som tu od niekoho cital, ze si vyliecil zapal mocoveho mechura cukrikmi tic-tac. Takze nakoniec ten wobenzym je uveritelnejsia rozpravka. Jeden jediny dokaz dokazu jeho privrzenci opakovat do zblbnutia s presvedcenim, ze 1000x opakovana hlupost sa stava pravdou. A ten dokaz je , ze wobenzym uz pomohol milionom ludi. Ved internet je plny toho, rovnako ako je plny tvrdeni, ze zem je plocha, ovladaju ju jastery a svet je len matrix.
Pritom z dokazov o prospesnosti ci ucinnosti je vlastna skusenost povazovana za najslabsi dokaz oproti inym dokazom

radinus022

hirta keď sú ľudia, čo si myslia, že raz si liek dajú a už majú tým pádom vyhraté, ale to tak nefunguje, ale na to asi každý musí prísť sám ;)

hirta

to áno, mnoho ľudí aj v dnešnej dobe pravidelnosť podceňuje, čomu osobne vôbec ja nerozumiem, lebo je to prirodzené, že všetko potrebuje svoj čas a hlavne musíme byť dôsledný pri užívaní aby sme sa dočkali nejakých výsledkov :)

martinka090

Kazdy ma asi inu skusenost, kazdy sme si presli inymi problemami, no podla mna enzymy vedia pomoct pri mnohych a dost zavaznych problemoch, je davkovanie je potrebne dodrziavat podla odporucani lekara :)