Wobenzym - skúsenosti

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Mima90

Za seba mozem povedat, ze s Wobenzymom mam tie najlepsie skusenosti. Uzivala som ho na posilnenie imunity a zafungoval. Chora som uz davno nebola.

hirta

najlepšie je, keď si človek skúsi na vlastnej koži, čo pomáha, čo prináša nejaké tie výsledky :) lebo každý môže mať inú skúsenosť, každé telo, organizmus je iný :)

radinus022

tomáš každý lekár má nejaký názor, u viacerých lekárov som sa ja osobne stretla s tým, že majú s enzýmami skúsenosť a dobrú skúsenosť, takže na základe toho som ich vyskúšala a priniesli mi výsledky po akých som túžila :)

Tomas12345

Defcon :

No ak sa pod zvysenou incidenciou mysli i jeden prípad z 5000 tak potom áno zvysena incidencia tam je. Lenze statisticky je pravdepodobnost ze niekomu E124 uskodi velmi malá.

Vies co ty radšej potom ani nechod autom, pretože šanca že do teba narazí kamion je tiež zvýšená ( i ked statisticky malá(.

Defcon

Nezaznamenala sa zvysena incidencia ? Co trepes za nezmysly ? E124 zhorsuje alergie a astmu, to je dokazane vedeckymi studiami. A preto ma stupen nebezpecnosti 5 a toto farbivo je zakazane v mnohych statoch svete. Lenze je lacne, takze sa tlaci vsade napriek jeho negativnym ucinkom

Tomas12345

Faith Healer :

Aj u lekárov sa nájdu výnimky, ktorí propaguju veci ( niekdy len za cenu zviditelnenia sa, či zisku) ktoré si protirecia so západnou medicínou. Preto sa nedá orientovat sa len na základe výpovede jedného doktora, nech je to hocikto, ale dôležite je sa pozerať na celkový vedecký konsensus. 1000 doktorov sa mýliť nemôže, jeden doktor však áno.