Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

ruth210

neviem vlastne preco som si to myslela. proste zakazdym ked sme sli okolo som videla, ze je tam kopec flias tak som si myslela, ze tam bude dobry vyber no

jabba

To teda ale neviem prečo si si myslela, veď tam nikdy nemali nejaký extra veľký výber. Tvrdého alkoholu skôr ale vína isto nie, majú len pár značiek len toho majú plné regále

ruth210

prosim vas kde kupujete vina? my sme chceli na oslavu co budeme mat rodinnu buduci tyzden, iba take mensiu, kupit par flasiek vina, isli sme normalne do tesca ale tam vyber minimalny, vzdy som si myslela, ze ved tam maju kopec vina ale teraz ked som tam realne ich isla pozerat tak som zistila, ze ano vela flias ale vyber otrasny

meggi36

Vieš čo nie, šli sme priamo cez nich, predsa len sme komunikovali s odborníkmi čo si poznajú to víno, vedeli poradiť, žiadny prirážky sme tam nemali čo by si tam dali ešte iný obchodníci, prišlo mi to ako najrozumnejšie :)

zdeni_richta

prosím ťa a písala si im tam priamo nejako do toho vinárstva mail alebo si tam volala, či ste kupovali cez nejaký obchod alebo predajcu?

meggi36

Dopadlo to skvele ďakujem, nakoniec sme vybrali nejaké vína z toho eleska, bolo nám aj dobre poradené takže všetkým chutilo, čo som bola hrozne rada, lebo keby mali zostať "na sucho" tak by to asi moc oslava nebola :D