Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

zaricitka

to je slovenske vino? ja som bola v tom, ze je to zahranicna znacka, skadial su viete niekto? zhaname vino na svadbu a chceli by sme slovenske vina

manzelka

Dobrá voľba a osobne teraz preferujem celkovo slovenské potraviny a iné produkty. Myslím, že je lepšie podporiť slovenykých obchodníkov ako tých zahraničných, vhľadom na situácia aká tu teraz je :)

bozinka55

nukali mi kadejake vina, hlane zahranicne, ale ja som zvolila taku slovnesku klasiku a tou je Elesko , teda pre mna :) bola som rada, ze ho mali :) kupila som aj 1 pre nas :)

agava

A aké víno si to kúpila? Ja mám rada vinotéky, no občas predávajú dosť drahé vína a kvalitné víno sa dá kúpiť aj za 10e nemusí stáť 30-40e

bozinka55

az jedna vinoteka u nas ma vydajne okienko, tak som objednala u nich a bola som ho zobrat :) kolaudacka bola v sobotu a vino chutilo :)

manzelka

Presne buď vinotéka, oni skladajú vína ako majú, nie ako v marketoch alebo priamo z vinárstva objednať.Hoci neviem či sa oplatí objednať jednu fľašu :/

zaricitka

no ja by som v tescu vino veru nekupovala :/ ked chces kvalitne vino objednaj radsej z nejakej vinoteky ,ktora ma osobny odber, aby si nemusela platit postovne :)

bozinka55

ahojte, potrebujem poradit, sestra kolaudije dom, pozvala nas k nim. darcek uz mam, ale rozmyslam ze ake vino kupit, viete mi poradit vino tak do 10€ ale aby bolo chutne ziadny dunihlav a najlepsie biele alebo ruzove :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.