Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

kubita

to sme uplne nechceli ale tak aspon, ze ti chuti a budete mat nakoniec dobre vino na svadbe :) tak nech sa vam to vydari a daj potom vediet ci chutilo aj ostatnym ludom na svadbe :)

bia554

tak dala som na vas, ved to ste odo mna cely cas chceli nie? nech si necham poradit. ale ved sme si hned doma otvorili jednu flasku a musim povedat, ze som zostala milo prekvapena. fakt mi chutilo :)

madgala

dufam, ze vam teda bude chutit, akoze to je dobre vino len som necakala, ze ho kupite len tak ked ste ho nikdy pred tym nepili

99domima

Jej problém nie? Neviem akože keby niečo tak dlho riešim tak potom asi nekúpim len tak nejaké čo mi niekto povie pred tým ako by som ho vyskúšala

bia554

prepacte este rano som tu bola, aj som si pozrela, ze co ste mi pisali ale nemala som cas vam uz odpisovat tak sme teda zobrali to vino co ste pisali. dufam, ze bude dobre lebo ho odo mna odkupite :D

madgala

tak vidis ani nepride odpisat a potom ma clovek nejako poradit. aspon si mohla napisat, ze co teda budete mat na jedenie

mimwi

Tak ja som tu už písala, že u nás ide veľmi Elesko, oni majú veľký výber a všetky vína sú výborné. Samozrejme každý má niečo čo mu chutí, či suché, polosuché, sladké atď, proste už by si mala vedieť čo ti chutí tak to si tam nájdeš u nich a myslím, že ti bude chutiť :)

bia554

no v piatok mame ist tak rychlo teda poradte co mame kupit lebo teraz ste ma tak zneistili, ze normalne sa mi zacalo znova o tom vine aj snivat. uz to chcem mat z krku. niekedy si sama sebe nadavam, ze naco som si to dala cele na krk len sebe ale dufam, ze sa mi to vyplati