Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

gogora

Dakujem kraaasne, akurat som to bola pozriet u nich na stranke tie vina, vyzera, ze vsetky maju tak ja by som mozno aj viac druhov objednala a uvidime, ktore nam zachuti :D

mimwi

Kedy si objednávala? My keď si objednáme tak o 2 - 3 dni to máme,len čo to pošlú a kým to sem kuriér prevezie a na ďalší deň to už z depa kde to rozdeľujú dovezú k nám

mimwi

Tak neviem aké víno máš radšej či biele, červené, ružové alebo sladké, polosladké, suché, polosuché :) Z červeného mi najviac chutí asi Dunaj od nich :) Biele majú super pálavu, jednotku aj dvojku

mimwi

Prečo nie? Veď poštovné platíš ty, takže si nemyslím, že by s tým mali mať nejaký problém. Nie si jediná, ktorá by ho chcela ešte ochutnať neboj sa :)

gogora

O tomto vine som uz nieco pocula, kamoska mi ho minule spominala, ze ho mali na firemnej akcii a zachutilo jej, ze by ho chcela kupit ale takto normalne v obchode ho nemaju. To mi poslu aj ked objednam len jednu flasku ?

berca

Dobre tak si zober, ze ma chces presvedcit, ze je dobre a oplati sa. Ktore mi poradis? Take nejake co je podla teba najlepsie a proste kazdy povie, ze wow to je dobre