Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

anitka30

citala som, ze cervene vino obsahuje antioxidanty, cize by sa dalo povedat, ze v mensom mnozstve je dokonca zdrave?moze byt na tom nieco pravdy? :)

machiia

kajomija tiez som za to, ze treba poskusat vselico :) tak preto by ma zaujimalo, ze ake si zvyknete kupovat vy? tie, co maju u nas mi chutia, ale chcelo by to trosicku zmenu.

kajomija

anitka30 tiez som bola presne taka ista :) ale v urcitom bode som si akosi povedala, ze zivot je len jeden a proste treba skusat nove, nepoznane veci. tak by to malo platit vo vsetkom, nielen teda co sa vina tyka :) niecim vsak zacat treba :-D

anitka30

no ja sa veru bojim skusat nove veci, ale to tak plati vo vsetkom :) nemam velmi rada zmeny a aj pri vine som verna len jednej znacke, jednemu druhu. naco menit zauzivane :)

majuskad

ved prave, ani mne predtym nenapadlo, ale ideme s muzom skusit objednat aj tak ze zopar kusov. chceme vyskusat nejake nove druhy, tym, co zvykneme pit, sme verni uz dlhsiu dobu, ale chcelo by to trosku zmenu :)

cicilka

zatial som nepocula o objednavani vina cez internet, to je pre mna novinka :) neviem, mozno je to fajn, ked sa rozhodnes pre vacsie mnozstvo napriklad na nejaku tu oslavu, ale objednavat jeden kus, to je pre mna take zvlastne :D to zvyknete robit aj tak?

zlatusa

My nezvykneme víno objednávať, ale chceli by sme skúsiť niečo nové od Eleska. Zatiaľ máme vyskúšané od nich len biele, to nám chutilo, tak by som rada ochutnala aj niečo sladšie. Uvidíme, možno presedlám na sladké vína nadobro, ktovie :D

majuskad

a ako si vlastne volite vina vy?:) zvyknete si takto aj objednat obcas? lebo ja si neviem asi uplne predstavit, ze si objednam nieco, co neviem ako chuti a potom by som nevedela co s tym.

zemlicka32

ja by som osobne zvolila k jedlu skor biele vino. pokojne aj suche, hodi sa takmer ku vsetkemu. tiez si zvykneme dat k obedu. cervene by som volila len v pripade, ak sa podava napriklad nejaka divina, k nej sa perfektne hodi.

lucyda

HannLilla akože po ňom dobre trávi? :D Tak to by som potom mohla vybrať aj nejaké to červené vínko, nič tým snáď nepokazím. Je asi lepšie zvoliť niečo, čo tak nezaťaží žalúdok. Hlavne, keď sa človek výdatne naje a potom sa ešte naleje ťažkým vínom, to asi nie je najlepšie voľba.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.