Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

mimwi

V pohode :) Ja som tiež pred tým nevedela ale keď už to raz človek rieši tak si to zapamätá, to sú užitočné veci

hindrina

no chcela som vedieť, že kde sa u nás dá kúpiť dobré víno a keď nie to, tak aspoň to, že aké víno dobré by ste odporučili, čo by som mohla ochutnať :)

Klaudi1989

S čím ty vlastne potrebuješ pomôcť? Napíš to veď ešte raz nech aj my čo nevieme čo si písali sme trochu v obraze a nemusíme to celé čítať

mickainka

-niečo sme zisťovali ale ešte stále čakám kým sa mi jedny ozvú, dala som im ešte tento týždeň a keď nič tak sa vykašlem na to a vyberieme z tých čo máme-

mimwi

Čo sa týka počtu tak isto aspoň fľašku na hlavu rátaj ale aj nejakú rezervu. Samozrejme deti do toho nerátaj ale treba mať aj nejakú zásobu navyše :)

duma

Mozte pomoct? Pomaham mojej kamoske so svadbou a riesime teraz vino. Viete poradit, ze ake vino tak cenovo v pohode je vhodne na svadbu a ake mnozstvo je treba kupit pre 40 ludi? Mate s tym nejake skusenosti?