Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

berca

Ja si to neviem predstavit, pride mi to dost vela. Akoze u nas sa vino pije dost ked mame takto ze oslavu alebo co, to si baby skor daju ak nejaky tvrdy alkohol ale kupujem teda lacnejsie a chuti nam

kolaria

Ak to bude kvalitné víno a dobré tak prečo nie? Ja s tým nemám problém, to je podľa mňa taká bežná cena za dobré víno. Každý máme iné priority :) Proste mi na tom záleží

kolaria

Tak čo ja viem, potrebujeme minimálne 10 fľiaš takže tak primerane by som povedala :D možno maximálne do nejakých 15 eur za fľašku keby bolo tak by som to ocenila

mimwi

Podľa mňa to budete mať dosť ale keď si chcete byť istý tak objednaj, veď víno sa nepokazí, to bude časom len lepšie a lepšie
V akej cenove kategórii chcem poradiť to víno?

miahu

ak mas este cas tak kludne doobjednaj, prinajhorsom vam zostane dobre vinko na zimne vecery ;) mne by to vobec nevadilo :D :D

mickainka

-myslíš? ja premýšľam, že ešte aspoň 12 fľiaš doobjednám. už sa nám to blíži, už len pár týždňov-

miahu

ak to budete mat v nejakej restike alebo kde za normalnych okolnosti ludia normalne sedia pri obcerstuju sa tak oni budu mat nejake zasoby takze keby sa vam vase minulo tak myslim, ze nebudu mat problem s tym aby vam to zabezpecili :)