Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

bia554

len tak, lebo by sme chceli, zaciatkom buduceho roka tiez svadbu, niekedy na konci januara tiez som uz premyslala co za vino by sme tam mali mat a kolko sa to vlastne kupuje

mickainka

-na svadbu to máme :) teda to budeme mať :) prečo sa pýtaš?-
-dohodli sme sa na tom, že nám to pošlú kuriérom, bolo to pre nich aj pre nás také najpraktickejšie-

mickainka

-no vyšlo nám to aj cenovo najlepšie keď by sme brali vínko elesko a to nám nakoniec aj najviac chutilo takže sme boli radi veľmi :) dúfam, že čoskoro príde a že ho hlavne bude dosť-

mimwi

Ktoré ste teda nakoniec vybrali? :)
Ku kuraťu by som kľudne dala aj polosladké alebo suché, už podľa toho komu aké chutí. V tomto by som im nechala na výber

hindrina

to ale práve neviem, že či sme až takí vinári, že by sme si takto objednávali víno ale keby bolo fakt dobré, tak možno by sa aj viacero ľudí našlo a by sme to spojili

Klaudi1989

Jaj, tak to radšej nájsť dobré víno a potom ho kupuj alebo objednávaj priamo z toho vinárstva to sa ti oplatí najviac. Samozrejme najlepšie je keď si ho objednáš viac nech sa ti aj to doručenie vyplatí