Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

dudinka57

no tak za mna tokaj - polosladke, to je uplne ze top. a toto vinko ja nanucujem uplne kazdemu, kto k nam pride na navstevu :D zboznujem tu chut :)

kajomija

to mi nejako nesedi :D musis mat nejake preferencie, nieco ti chuti viac, nieco menej, presne ako s jedlom, to mi nevyhovoris :D ved je predsa tolko chuti a druhov.

kajana

U mna zase bublinky musia byt. Ale tak chvalabohu, ze vyrabaju rozne vina, aby si tak kazdy prisiel na svoje, lebo ocividne to ozaj plati ze 100 ludi.100 chuti.

anicka89

veď hej, bublinky vo všeobecnosti zaťažujú žalúdok. ale zase na druhej strane sa ti po ňom a po jedle možno pekne odgrgne a je ti lepšie a necítiš sa taká plná :D

sulecka

No tak podla mna to s tym vobec nesuvisi. Lahsie vino jednoznacne k jedlu. A co sa bubliniek tyka, to pre mna nie je vobec lahke :D A myslim si, ze asi pre kazdeho.

nurse87

varia tam normalne jedla a varia dobre :) len by to mohlo byt podla mna aj vo viacerych mestach. my takto vela chodievame po restauraciach, zvykneme takto jedavat. za mna super.