Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

Silvinecek

Tak aj sladsie moze byt kvalitne, z kvalitnej odrody, to zase nie je uplne smerodajne, co sa tej kyslosti tyka :)

smoula

Tak myslim si, ze kazdemu smakuje nieco ine, mne osobne tie kyslejsie chutia viac, ved vsetky kvalitnejsie vina na ake natrafis nie su presladene rozhodne.

vanes11

vieš čo, chodím okolo neho dennodenne, ale ešte som si ho domov nekúpila. aj by som ho vyskúšala, ale len tak sama pre seba mi je to také zvláštne :D

Jarunka12

A nenašli ste si také? Treba spraviť kompromis :D My si kupujeme Elesko a keďže majú rôzne druhy vín, tak si doma každý z nás vie prísť na svoje :D

nurse87

no len teraz ta vecer prepadne chut pit a co spravis :D chod teraz niekam zhanat, kupovat, ked je vsetko vacsinou uz zatvorene :D a presne preto treba na taketo veci mysliet dopredu, si myslim :D taka flaska vinka, ked sa objavi v spravnom case na spravnom mieste, to je proste na nezaplatenie :-D

danuska22

tak ja zas mam niekedy vyslovene ze chut na vino :D ono teraz ako prichadzaju pomalicky tie letne vecery, tak to ide tak ruka v ruke by som povedala :D

machiia

no v nasej rodine tiez nie :D proste odjakziva sa vsade vino ulieva. hocikam pridem, tam mi vinko nalievaju :D mam teraz na mysli rodinne oslavy ci bezne navstevy.