Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

berca

To som ja napriklad pred tym nepila ani by mi to nenapadlo ale zase az hentake ceny za vino mne teda nepridu normalne. Neviem, fakt by muselo byt extremne dobre

mimwi

Nevedela som k čomu to prirovnať ale fakt máš pravdu :D K tomu by som sa už teda nevrátila, to som pila naposledy ešte ako tínedžerka s kamarátmi a nerada na to spomínam. Hlavne na to ako mi po ňom bývalo na druhý deň zle

kolaria

Presne tak :D Mne príde, že potom všetky hentie vína chutia ako hradná svieca :D :D A na to už som teda dosť stará aby som pila také víno

mimwi

Nevidela som a ani ma to pravdu povediac nezaujíma :) Ja mám väčšienou cez deň iné veci na práci ako pozerať filmy a večer chodím skoro spať keď sa dá :) No ale aby som sa vrátila k tomu ja súhlasím, že keď to víno za to stojí tak tiež nemám problém dať zaň aj trošku viac peniažkov. Aj keď si myslím, že 10 eur je normálna cena za víno. Pokiaľ si kupuješ také za 2 -3 eurá tak to ani neberiem ako nejaké víno, ktoré by som chcela mať doma

berca

Ja si to neviem predstavit, pride mi to dost vela. Akoze u nas sa vino pije dost ked mame takto ze oslavu alebo co, to si baby skor daju ak nejaky tvrdy alkohol ale kupujem teda lacnejsie a chuti nam

kolaria

Ak to bude kvalitné víno a dobré tak prečo nie? Ja s tým nemám problém, to je podľa mňa taká bežná cena za dobré víno. Každý máme iné priority :) Proste mi na tom záleží

kolaria

Tak čo ja viem, potrebujeme minimálne 10 fľiaš takže tak primerane by som povedala :D možno maximálne do nejakých 15 eur za fľašku keby bolo tak by som to ocenila

mimwi

Podľa mňa to budete mať dosť ale keď si chcete byť istý tak objednaj, veď víno sa nepokazí, to bude časom len lepšie a lepšie
V akej cenove kategórii chcem poradiť to víno?