Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

kolaria

Už prišlo! Teda už dávnejšie len som to nenapísal :D Musím teda povedať, že fakt bolo vynikajúce, isto ešte objednám ďalšie, je to cítiť, že je to víno trošku na úrovni. Fakt dobré, ďakujem, že si mi ho poradila

gogora

Dakujem kraaasne, akurat som to bola pozriet u nich na stranke tie vina, vyzera, ze vsetky maju tak ja by som mozno aj viac druhov objednala a uvidime, ktore nam zachuti :D

mimwi

Kedy si objednávala? My keď si objednáme tak o 2 - 3 dni to máme,len čo to pošlú a kým to sem kuriér prevezie a na ďalší deň to už z depa kde to rozdeľujú dovezú k nám

mimwi

Tak neviem aké víno máš radšej či biele, červené, ružové alebo sladké, polosladké, suché, polosuché :) Z červeného mi najviac chutí asi Dunaj od nich :) Biele majú super pálavu, jednotku aj dvojku

mimwi

Prečo nie? Veď poštovné platíš ty, takže si nemyslím, že by s tým mali mať nejaký problém. Nie si jediná, ktorá by ho chcela ešte ochutnať neboj sa :)