Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

kubita

podla mna by sa to tiez na svadbu hodilo aby ste si dali zalezat aj na tom aby sa vam to hodilo aj k jedlu, nie len tak, ze ktore je lacne

madgala

tak ak mam pravdu povedat tak ja by som to tiez nenechavala len na to aby ste sa riadili podla ceny. na svadbe by som mozno sla aj podla toho co budete mat na veceru

bia554

nie je mi to uplne jedno ale zase na druhej strane, ja nie som nejaky velky znalec vin, moc medzi nimi rozdiel nevidim :/ tak poradte co tam mame hladat, co chuti vam?

mimwi

To podľa mňa nie je úplne dobrý spôsob. Ja by som asi nikdy nekúpila víno, o ktorom som si aspoň niečo nezistím, poprípade aby som ho aj neochutnala, neviem či by som ho vedela takto servírovať hosťom

bia554

popravde ja som si myslela, ze proste prideme do velkoskladu, pozrieme kolko stoja tie vina a tam sa rozhodneme, ze ktore zoberieme, popripade si nechame poradit tam

bia554

nie baby, ja som vam hrozne vdacna, ze ste mi vsetky poradili :) len sa fakt bojim, ze by mohlo byt malo tak nech nam radsej zostane ako by sa mali stazovat ludia, ze bolo malo