Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

alicka87

Asi podľa toho koľko ho zostane, isto by som si chcela pár fliaš nechať keď už ho budeme kupovať takže uvidíme koľko sa ho vypije :)

alicka87

Vošli sme sa do tých 500 eur nakoniec v pohode a to uvidíme, veď keď sa nevypije všetko z tvrdého alkoholu tak ho môžeme vrátiť a vrátia nám aj peniaze

alicka87

Všetko sme vyriešili, áno ďakujeme, našli sme miesto kde ho kúpime kde nám ho aj doobjednajú takže som rada a nemuseli sme nakoniec ani toľko uberať, proste je to super, ďakujem za rady

violoncistka

nerobte si s tym az take starosti, aj tak ludia na svadbe piju zakazdym co je lebo nie je ina moznost. nemusite sa zavdacit kazdemu

alicka87

Samozrejme, že pozná :) To ani nebol taký problém, len sme to proste museli nejako prerátať a niekde ubrať ale nebol to taký problém nakoniec ako som si myslela. Ďakujem za radu, dnes budem volať do dvoch veľkoskladov či ho tam majú