Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

alicka87

Samozrejme, že pozná :) To ani nebol taký problém, len sme to proste museli nejako prerátať a niekde ubrať ale nebol to taký problém nakoniec ako som si myslela. Ďakujem za radu, dnes budem volať do dvoch veľkoskladov či ho tam majú

Colorka

len tak v obchode ho asi nenajdes, ani ja som ho nenasla ale mozes to skusit. da sa vacsinou kupit v nejakych vinotekach alebo mavaju ho aj v takych ako zdrave vyzivy alebo farmarske obchody a tak, skus pozriet v takych :) a ak nenajdes nikde u vas tak sa da aj z internetu od nich objednat. to bude asi aj najrozumnejsie ak ho chces brat vo vacsom mnozstve

lalinka12

to je asi najlepšie, keď to nepiješ, teda myslím ten tvrdý alkohol tak je to asi lepšie sa o tom poradiť s mužom. veď on pozná všetkých tiež čo budú na vašej svadbe nie?

alicka87

Ďakujem vám za rady baby, ešte preberám s mojím drahým ten alkohol, že čo kto by asi tak pil, píšeme každému a uvidíme, spravíme z toho nejaký priemer alebo čo. A za to víno ďakujem tiež, pozriem či ho niekde u nás majú. Kde by som ho mohla nájsť?

Colorka

vies co vino by som odporucila slovenske vinko, elesko, neviem ci poznas. az nie tak odporucam najskor ochutnat. podla toho ci mas rada biele alebo cervene. a z alkoholu isto treba nejake ovocie, nieco biele nieco tmave, fernet sa zvykne dost na svadbe pit, rumy kadejake a podobne :)

isabellawampire

To sa zvykne tiež dávať nejaké dva druhy bledého alkoholu a dva tmavého. Už akého to sa rozhodnite už podľa toho čo sa u vás v rodine pije. Respektíve také, že čo vypije viacero ľudí. Isto nejaké ovocie a potom také klasiky nejaké